Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Precyzja przy produkcji aut :)

Precyzja przy produkcji aut :) 2011/04/12 16:18 #10159

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
A wy się doszukujecie małych szparek :)

Tak było kiedyś:



A tak jest dziś:



Wskaż dwie różnice w trakcie produkcji :)
Ostatnio zmieniany: 2011/04/12 16:26 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Precyzja przy produkcji aut :) 2011/04/22 12:19 #10555

  • krzysztoffun
  • krzysztoffun Avatar
a ja nie rozumiem o co chodzi? no a jak inaczej to zrobić, taka jest sprawa ze inaczej sie nie da i tyle.... wielkie halo;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Precyzja przy produkcji aut :) 2011/04/22 13:35 #10558

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
A ja bym powiedział, że można inaczej, bo w takim wypadku , nie miejmy pretensji bo blacharzy ze spawają autka i je prostują , oni też się starają i inaczej nie mogą :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Precyzja przy produkcji aut :) 2011/04/23 18:12 #10602

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Możecie sobie różnie myśleć. Wasze auta po kolizjach, które z resztą są z waszej winy drodzy kierowcy i trafiają do warsztatów, wcale nie są lepiej traktowane. I jeśli ktoś myśli że w ASO robią to delikatnie dmuchając i chuchając to jesteście w wielkim błędzie. Jak używają gumowych młotków to od wielkiego dzwona. :laugh:
Ten koleś ustawiając drzwi w nowej dacii na linii na prwawdę traktuje ją bardzo delikatnie.
Na wasze szczęście nie ma was przy tych naprawach...:woohoo:
Ciekawe też jest to że nieraz odchodzi się od wartościowego auta bo ma małą różnicę na jakiejś szczelinie po otarciu parkingowym, a kupuje się pięknie spasowanego DZWONA. Zanim odejdzie się od oglądanej fury to warto sprawdzić dlaczego jedna ze szczelin jest mniejsza. Może ktoś po prostu stracił lampę i ją trochę niefachowo wymienił. Jednak bardzo często pada opinia że bity itp.
Zanim wyda się opinię o wypadkowej przeszłości auta to należało by jednak dokładniej je oglądnąć, bo może się okazać tak jak wyżej napisałem.


Tu bywam:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport