Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO

DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/01 19:20 #18114

  • Michal
  • Michal Avatar
Witam, napewno kazdy z Was w czasie przegladania ofert sprzedazy samochodow natknal sie nie raz na dziwnie tanie modele, otoz ostatnio znalazlem kilka ofert na oto moto i sprzedajacy nie podawal zadnych namiarow na siebie, a jedyny kontakt jaki z nim mozna bylo podjac to email za posrednictwem oto moto, napisalem do paru takich delikwentow i za kazdym razem jest to samo: facet pisze lamana polszczyzna czy tez wogole w innym jezyku, ze jest gdzies za granica (np. pracuje na platformie wiertniczej) i ze autko jest do sprwowadzenia z jego kraju od reki i wogole takie bajki ze frajerem trzeba byc zeby to lyknac. Zastanawiam sie dlaczego portal oto moto w zaden sposob nie weryfikuje wystawianych ofert, czy tez np nie wprowadzi orzymusowego podawania telefonu czy adresu w czasie wystawiania ofert... Uwazam ze przez takie ogloszenia ten portal traci na zetelnosci.. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/01 19:38 #18117

  • adym
  • adym Avatar
Oto jedno z kilkuset takich ogłoszeń
otomoto.pl/bmw-530-d-C21511637.html

Dlaczego portal z tym nic nie robi? To proste ponieważ mają z tego kase, wstawienie ogłoszenia na okres miesiąca kosztuje z tego co pamientam 10zł z groszami,widocznie nie trafił się jeszcze tak naiwny polak aby w to uwiżyć i nie dał się oszukać. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/01 19:57 #18120

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
A no traci no rzetelności, ale zobacz, na bezwypadkowy.net chłopaki dali ogłoszenia ZA DARMO, jedynym wymogiem jest podanie numeru VIN. Zobacz ile jest tych ogłoszeń. Z tego co wiem, to oglądalność ogłoszeń jest dość spora, widać ile każde z nich było oglądane i z oglądalnością nie odbiegają bardzo od takiego otomoto, czy allegro, więc zainteresowanie jest, ale ogłoszeń brak. Może niech chłopaki wprowadzą opłatę 10zł za ogłoszenie to pojawi się ich więcej, a weryfikować nadal i tak będą tak jak to robią teraz :) widocznie jak coś jest za darmo to jest do d....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/01 19:59 #18121

  • Bobersky
  • Bobersky Avatar
Z tego co zauwazyłem to otomoto.pl walczy z tym poniewaz jakis kilka dni temu ogladalem sobie ogloszenie promowane i bylo tam wiele takich samochod i stron 55, a dzis sprawdzalem i juz nie ma tyle tego typu aut a stron jest juz "zaledwie" 31, wiec cos z tym robia ; )

btw. ogłoszenie kosztuje prawie 12 zł za 2 tygodnie ; )
a pamietam ze jeszcze dwa lata temu kupowalem sms (czyli drozej) 7.32 zł na 14 dni- wszystko drozeje...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/02 07:38 #18143

  • Michal
  • Michal Avatar
No właśnie na bezwypadkowy.net jest tak mało ofert (a szkoda) bo masa cwaniaczków byłoby od razu prześwietlona z tymi swoimi "bezwypadkowymi" wydaje mi się że to jest właśnie powodem tak małej ilości samochodów a nie brak opłaty, wystarczy porównać przebiegi: tu rzadko kiedy jest mniej niż 200000 natomiast na otomoto/allegro 100-150tys...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/02 13:00 #18156

  • adym
  • adym Avatar
Jak widać na filmie
link


wszystko jest winą pazerności ludzi.Kiedyś jak mój dziadek żył i kupowałem swoje pierwsze auto mój dziadek powiedział "jak wydajesz swoje pierwsze zarobione pieniądze to nie bądz zachłanny"
Miałem wtedy kupić sobie poloneza na giełdzie a kupiłem vw golfa 1 okazyjnie tanio bo niby właściciel potrzebuje pienędzy na otwożenie swojej firmy (wiadomo początek lat 90' bum na własny biznes) no to kupiłem, ze 2 tygodnie puźniej przychodzi domnie jakiś facet z policjantem
i macha mi przed nosem zdjęciami (uwczas myślałem mojego golfa)i mówi że to jest jego auto że mu ukradłem że mnie do więzienia wsadzą potem policjant spytał się skąt auto mam,powiedziałem że kupiłem na giełdzie mam wszystkie dokumenty,policjant powiedział że auto zostało ukradzione z gdańska gdzie mieszkałem i że auto muszę oddać właścicielowi ale facet był ugodowy i że nie chciałem z nim w sądzie walczyć o auto oddał mi troche straconej kasy tak że starczyło mi na zielonego malucha z 81 roku.
I dopiro wtedy zrozumiałem co to znaczy być "zachłannym" :huh:

Ps.Czy każdy polak urodzony w latach 70' muśiał zaczynać od malucha?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: DZIWNIE TANIE AUTA NA OTO MOTO 2011/11/02 16:42 #18166

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
HHHe he ,a ja ostatnio zabieram na "inspekcję" swoje dziecioki :woohoo:
wyraz wazy sprzedającego bezcenny , kiedy to z okrzykiem i miernikiem atakują kolejne części "blacharsko lakiernicze" pojazdu i do tego te małe wszendobylne łapki ( oczywiście w granicach rozsądku) ale bardzo przydatne .Mam nadzieję, że czym skorupka........................... :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport