Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Wyjazd po silnik i sprawdzenie vinu.

Wyjazd po silnik i sprawdzenie vinu. 2013/02/16 12:10 #38234

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Witam. W moim 300m wyszedł korbowód bokiem i w poniedziałek mam jechac do Poznania po silnik. Motor jest jeszcze w aucie, rozbitym, sprowadzonym ze Szwajcarii, z książką na 122 tyś.km serwisowany w ASO Chryslera. Czy przebieg realny nie wiem... Na miejscu można coś więcej stwierdzić oglądając wnętrze. Moje pytanie jest takie czy ktoś jakbym zadzwonił i podał numer vin rano około godziny 9-10 sprawdziłby mi historię auta,, czy w ogóle jest taka możliwość?
Nie chciałbym wydać 5 tyś zł na ulepa. Jak ktoś chciałby pomóc to zapłacę wyśle na konto za sprawdzenie. Prosiłbym o info w razie czego 605 590 503
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wyjazd po silnik i sprawdzenie vinu. 2013/02/16 14:18 #38255

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
zadzwon sobie do aso merca bo tam chyba maja bazy 300m..

nie bedziemy miec przebiegu jezeli auto nie jest z usa.. poza tym jezeli to 3.5 z takim przebiegiem to pewnie niedlugo i tak panewki poleca..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wyjazd po silnik i sprawdzenie vinu. 2013/02/16 15:30 #38270

  • Anonim
  • Anonim Avatar
Kolega ma 300 tyś.km i znam kilka innych przykładów, że silniki jeżdzą.
Dół można zawsze zrobić bo to są nie duże koszty, panewki wstawisz nowe i jeździsz.
My zrobiliśmy naszym z 100-130 tyś.km i auto sprawowało się BDB, nie ma na to reguły, ale fakt jest taki, że w silnikach padają panewki, ale mój przypadek nawet czytając forum od 5-ciu lat jest rzadki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport