Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Czy Strefa Kulturalnej Jazdy jest w Polsce potrzebna ?

Czy Strefa Kulturalnej Jazdy jest w Polsce potrzebna ? 2013/08/13 18:58 #48149

  • aktywnymaz
  • aktywnymaz Avatar
Witam Wszystkich!

www.StrefaKulturalnejJazdy.PL

to Blog który będzie poświęcony przede wszystkim Kulturze Jazdy na polskich drogach.

Misją i celem bloga jest poprawa sytuacji na polskich drogach, więcej kulturalnej i bezpiecznej jazdy. By kierowcy jak i ich pasażerowie czy inni uczestnicy ruchu byli dla siebie bardziej wyrozumiali, uprzejmi co miałoby swój wpływ na ogólną poprawę przemieszczania się.

Mam nadzieję że nie tylko ja będę autorem tego bloga, ale „Wy” jako kierowcy, pasażerowie i wszyscy zainteresowani tym co się dzieje na naszych drogach pomożecie tworzyć „coś” co może być pożyteczne dla „Nas” wszystkich

pozdrawiam


AM
Strefa Kulturalnej Jazdy

ps. napiszcie co sądzicie o blogu czy jest w ogóle coś takiego potrzebne ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czy Strefa Kulturalnej Jazdy jest w Polsce potrzebna ? 2013/08/13 21:08 #48154

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
jest potrzebne ;) ale tez potrzebne jest cos dla tych co powoduja ta nerwowa reakcje na drodze. Jezdze strasznie duzo po poludniowej czesci naszego kraju i doslownie mnie trafia na glupote ludzi praktycznie za kazdym wyjazdem. Nie zebym to komus okazywal ale wewnetrznie sie gotuje. Dzis mamy wtorek a liczac od niedzieli juz 2 x wymusili mi pierwszenstwo i to na tyle ze doslownie troche braklo a wtulil bym sie w poduche. Ludzie nie mysla. Czesto lece A4 na Tarnów. Lewy pas i jada sobie 110 bo czemu by nie? tak że jak byście widzieli kiedys srebrne kombi z dwoma antenami smigajace wezykiem po autostradzie to witam was serdecznie :) ps. Ograniczenia predkosci w tym kraju sa smieszne na maxa..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport