Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Sprytny sprzedawca a płatne raporty

Sprytny sprzedawca a płatne raporty 2019/10/01 20:12 #88262

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak widać na załączonym obrazku nieźle kombinują handlarze, podstawiają pod nos raporty które nic nie znaczą bo nie zawierają żadnych wartościowych informacji.
Jedynie vin-info czy partner/odłam autobazy z której korzystamy u nas na forum znajduje prawdziwą i pełną historię pojazdu gdzie widać szkody na aucie, cofnięcie licznika przez naszego handlarza bo pewnie auto za długo stało.
Nie chcę namawiać ale jak widać warto korzystać ze pewnych stron a nie tylko takich które naciągają ludzi na kasę, nawet sławny carfax nie ma nic i szkoda kasy na ich raporty.
"Rozglądałem się ostatnio za jakimś małym wozidłem do pracy bo moje Mondeo to kombiak a Warszawa mało sprzyja większym autom Jak zawsze zacząłem od pytań o VIN i zgłupiałem, koleś z komisu dał mi od razu raporty z carfaxa i jakiejś vin-strefy (nawet nie znałem), auto wyglądało spoko tylko że to niezła ściema u handlarza bo dał raporty gdzie nic nie ma !!! dopiero vin-info pokazało że auto nie dość że walone to jeszcze jeździło do tyłu."

www.vin-info.pl/historia-pojazdu-vin-inf...-4c770a0a0a4f/pol/vi
www.carfax.eu/pl/report/view/228c961b-1a...e3-97d7-d66ebb5bcdc4
vin-strefa.pl/takeorder.php?order_id=01v...a354&auth=7427257292



Ostatnio zmieniany: 2019/10/26 14:54 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport