Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli szukasz pomocy w zdekodowaniu samego numeru VIN pisz tutaj.
UWAGA: w tym dziale nie udzielamy informacji o historii pojazdu!

TEMAT: Probowalem sam, ale nie dalem rady - dlatego prosze o....

Probowalem sam, ale nie dalem rady - dlatego prosze o.... 2011/07/01 15:42 #13874

  • frost
  • frost Avatar
pomoc w sprawie tego numer VIN WVGZZZ7LZ5D000740 - oprócz roku produkcji 2005 nie uzyskałem żadnych innych informacji, czy ktos w Was pomoże w tej sprawie ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Probowalem sam, ale nie dalem rady - dlatego prosze o.... 2011/07/01 20:17 #13881

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
otomoto.pl/volkswagen-touareg-skora-chrom-pakiet-C19543578.html

144 000 km w sprowadzonym 7mio letnim aucie z Belgii wydaje się być wątpliwe - na pewno do weryfikacji w ASO.
Zastanawiam się nad tym, że auto na chodzie itd. a ma wkręcone w zderzak mocowanie do holowania - być może teraz jest na chodzie, ale trzeba by sprawdzić dokładniej na miejscu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Probowalem sam, ale nie dalem rady - dlatego prosze o.... 2011/07/01 20:42 #13883

  • frost
  • frost Avatar
Sprzedawca zapewniał mnie ze przebieg jest oryginalny do sprawdzenia w kazdym ASO. Dlatego tez zwróciłem uwage na to auto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Probowalem sam, ale nie dalem rady - dlatego prosze o.... 2011/07/01 21:03 #13884

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Jak wygląda sprowadzanie auta z zagranicy - handlarz musi do swojej ceny zakupu dodać
A. cenę sprowadzenia pojazdu,
B. opłaty rejestracyjne (chyba, że przerzuca je na kupującego),
C. swój zysk
tak na oko obstawiam, że naprawa tego zderzaka to około 1.500 - 2.000zł z lakierowaniem :)
teraz tak - na czymś musi zarobić więc auto z takim uszkodzeniem musiał by bardzo tanio kupić w co wątpię bo za granicą też potrafią rachować - obstawiłem przebieg bo to najczęściej robią handlarza, ale nie zawsze - czasami są to naprawy blacharsko-lakiernicze i wtedy z pomocą przychodzi miernik do lakieru.
Jak masz nie daleko do tego samochodu to pojedź z miernikiem i zbadaj czy oby tylko to jest uszkodzone - cały czas zastanawia mnie to mocowanie do holowania wkręcone w zderzak - uszkodzenie jest tak małe że pojazd jeździ więc po co to było wkręcać - chyba że ubezpieczyciel zabrał od razu na lawetę :) cena też niska, a na czymś na pewno chce sprzedawca zarobić. Trzeba obejrzeć auto z bliska i dokładniej w ASO pod względem mechanicznym (sprawdzić czy np. nie jest po powodzi)

sorry że się tak rozwodzę nad tym autem - ale w okazje nie wierzę od handlarzy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Probowalem sam, ale nie dalem rady - dlatego prosze o.... 2011/07/01 21:13 #13887

  • frost
  • frost Avatar
do ceny nalezy doliczy okolo 8 tys oplat - i jest to po mojej stronie,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport