Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli szukasz pomocy w zdekodowaniu samego numeru VIN pisz tutaj.
UWAGA: w tym dziale nie udzielamy informacji o historii pojazdu!

TEMAT: Astra G

Astra G 2010/12/19 19:03 #4965

  • lukpio3
  • lukpio3 Avatar
Witam.

Bardzo bym prosił o rozkodowanie numeru VIN mojej astry. Nie mam jej obecnie u siebie bo stoi w warsztacie ponieważ miałem kolizje a tak się składa że mam do kupienia okazyjnie obudowy lusterek w kolorze nadwozia ponieważ moje są niestety czarne i chciałbym z numeru VIN dobrać się do kodu lakieru żeby sprawdzić czy te lusterka są w takim samym odcieniu jak moja astra. Normalnie sprawdził bym go sobie na tabliczce znamionowej ale jak już wspomniałem, nie mam fizycznie samochodu.

Oto numer VIN: W0L0TGF487G063325
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra G 2011/01/02 14:11 #5323

  • AUTOMOTO
  • AUTOMOTO Avatar
Data produkcji pojazdu 2006.12.08
Z16XEP
2J1 = POKRYCIE,WNĘTRZE PODŁOGI,STANDARDOWE 4DU = FARBA ZEWNĘTRZNA,PATRZ TABELA FARB W PRZEDMOWIE DO KATALOGU MODELU 80I = WNĘTRZE-CZARNY 80X = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NADWOZIA-CZARNY 80Y = WYKOŃCZENIE PŁATU DRZWI,CZARNY A32 = SZYBY STEROWANE ELEKTRYCZNIE,PRZÓD AJ3 = DLA PODUSZKI POWIETRZNEJ KIEROWCY AJ4 = DLA PRZYPADKU Z PODUSZKĄ POWIETRZNĄ PASAŻERA AQ6 = SIEDZENIE PRZEDNIE,OPARCIE REGULOWANE AT0 = ZAGŁÓWEK,TYLNY,TKANINA,PEŁNY AU0 = ZAMEK DRZWI,ZE ZDALNYM STEROWANIEM AY3 = ZAGŁÓWEK,PRZEDNI,TKANINA,PEŁNY AY5 = ZAGŁOWEK,TYLNY,TKANINA,ŚRODKOWY B76 = DLA PRZYRZĄDÓW Z CZARNYMI TARCZAMI C35 = NAGRZEWNICA,PRZEDZIAŁ TYLNY C60 = KLIMATYZACJA CR6 = DLA POLSKI DL8 = LUSTERKO,ELEKTRYCZNE I OGRZEWANE,LEWE-PRAWE G61 = MOCOWANIE NA 4 ŚRUBY GX8 = PRZEŁOŻENIE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.74 JL9 = ABS K60 = ALTERNATOR,100A LHD = KIEROWNICA PO LEWEJ LJ7 = Z16XEP SILNIK MM3 = UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW MPV = F13 (CR) RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW N32 = KOŁO KIEROWNICY,DELUXE N40 = WSPOMAGANIE MECHANIZMU KIEROWNICZEGO, NIEZMIENNY STOSUNEK WSPOMAGANIA NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKA NT4 = EMISJA SPALIN,EEC 05 OHI = LOKALNY GM W EUROPE OHI P34 = KOŁO I OPONA,ZAPAS PAM = WYKOŃCZENIE,ORLEANS/ELBA PG1 = KOŁO,JEZDNE,STALOWE,6JX15 QED = OPONY,195/60 R 15-88H T9M = WYKOŃCZENIE ELBA TN6 = AKUMULATOR,55AH U07 = KLAKSON,FANFARA U91 = ANTENA KRÓTKA,DACH,RADIO U95 = GŁOŚNIK,DRZWI,2 UJ3 VG2 = WOSK ZABEZPIECZAJĄCY,USUNĄĆ W1A = ZAOPATRZENIE MONTAŻOWE,RADIO,BEZ TELEFONU SAMOCHODOWEGO W2N = LITERNICTWO,BOCZNE,USUNĄĆ W4Y W61 W8X = CZĘŚCI DODATKOWE,INSTALACJA RADIA W9N = DLA POLSKI XA3 = OPEL XB1 = DLA POLSKI XL8 = DLA CZĘSTOTLIWOŚCI 433 MHZ Y9V Z0C = DLA POLSKI Z1F = CZUJNIK,SYSTEM OGRANICZAJĄCY,LEWY

4DU FARBA ZEWNĘTRZNA,PATRZ TABELA FARB W PRZEDMOWIE DO KATALOGU MODELU
Jak wyszło sprawdzanie malowanych elementów? :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra G 2011/01/02 15:11 #5324

  • lukpio3
  • lukpio3 Avatar
Musiałem sprzedawcy dać znać już wcześniej także kupowałem na oko że tak powiem ale teraz widzę po rozkodowaniu VINa że mam dobre oko bo kolor pasuje i kody się zgadzają. Dzięki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport