Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Jeśli szukasz pomocy w zdekodowaniu samego numeru VIN pisz tutaj.
UWAGA: w tym dziale nie udzielamy informacji o historii pojazdu!

TEMAT: Auto z USA

Auto z USA 2011/03/02 18:47 #8371

  • Ania-57
  • Ania-57 Avatar
Witam,mam pytanie jak długo Carfaks przechowuje dane odnośnie pojazdu zakupionego w USA,czy posiada tylko opis i dane ,czy też fotki uszkodzeń auta.Forester nabyty w Californii 09.09.Sprzedawca nie podaje Vinu,argumentuje jak podałem!.Prosze p wyjaśnienie tematu.Podobno był na aukcji w Copart.Pozdrawiam.Anna.
Temat został zablokowany.

Odp: Auto z USA 2011/03/02 19:15 #8372

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Jak był na aukcjach Copart to zapewne będziemy mieli fotki - tak samo i historię auta.
Do Carfaxu nie mamy dostępu i CF nie udostępnia fotek - tak samo jak Autocheck i inne systemy.
Jak podasz VIN i link do samochodu to na pewno coś uda nam się sprawdzić - co dokładnie? - nie wiem, ale warto spróbować.
Temat został zablokowany.

Odp: Auto z USA 2011/03/06 20:37 #8569

  • magic1803
  • magic1803 Avatar
Witam to i ja podepne sie do tematu czy można sprawdzic ten vin 4A3AE86H41E018831 ROK 2001 MITSUBISHI/ECLIPSE SPYDER
Temat został zablokowany.

Odp: Auto z USA 2011/03/06 20:46 #8570

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
magic1803 napisał:
Witam to i ja podepne sie do tematu czy można sprawdzic ten vin 4A3AE86H41E018831 ROK 2001 MITSUBISHI/ECLIPSE SPYDER


Gdzie i CO piszemy na forum !!!

Zanim założysz temat przeczytaj
Ostatnimi czasy sporo osób pisze swoje prośby o sprawdzenie auta w losowo wybranych działach - łącznie z działem "Sprawy organizacyjne" co wprowadza bardzo duży nieład na forum.

Opis działów i gdzie kierujemy swoje prośby:

1. POMOC W SPRAWDZENIU POJAZDU - jak chcesz poprosić jednego z inspektorów o sprawdzenie auta ALE w rzeczywistości to pisz w tym dziale - otrzymasz zapewne konkretne propozycje oraz kwotę za jaką taka inspekcja może zostać przeprowadzona
2. VIN CHECK - jak chcesz zdekodować swój numer VIN to pisz tutaj - prośby TYLKO o zdekodowanie numeru VIN
3. OCENA AUTA - jak szukasz szerszych informacji o pojeździe to pisz tutaj (marka pojazdu > ocena auta). Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer VIN oraz LINK do ogłoszenia.
4. OPCJA SZUKAJ - zanim coś napiszesz to przeszukaj forum, może temat był już poruszony.

Dlaczego mój post został skasowany? Odp. ponieważ nie spełniał tych mało widocznych zasad powyżej.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: AutoRaport