Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Ostrzegam przed Sprzedawcą Jaroslaw L***** Kimbernweg - Lübeck Nissan Primera

Ostrzegam przed Sprzedawcą Jaroslaw L***** Kimbernweg - Lübeck Nissan Primera 2011/04/11 13:32 #10082

  • caliber86
  • caliber86 Avatar
Pan Jarosław to Polaczek/cwaniaczek mieszkający od 10 lat w Niemczech, pochodzący z Bydgoszczy. Przez telefon zapewniał mnie, ze samochód jest w idealnym stanie. Twierdził, ze sprzedaje ponieważ żonie kupił mały samochód a sam na lato chce coś sportowego/cabrio. Uzgodniliśmy cenę 5000Euro i umówiliśmy na spotkanie w sobotę rano w miejscowości Lubeck.
Na miejscu zastałem dzielnice głównie zamieszkiwaną przez obcokrajowców. Pan Jarek okazał się małym nażelowanym i spalonym przez solarium knypkiem, który wiedział, że przyjedzie rodak i będzie próbował wcisnąć mu rodzyna.
Primera po wyjeździe z garażu podziemnego wyglądała nieźle. Z bliska było już o wiele gorzej! Miernik na wszystkich elementach pokazywał grubość w granicy 800-1500 i nawet ---- czyli tyle szpachli, że nie może zmierzyć. Fotel kierowcy podarty, kierownica wytarta do granic, pedały i reszta tez. Ogólnie samochód jak nasze Polskie okazje. Jaki właściciel taka okazja pomyślałem. Jaruś cwaniaczek twierdził, że nie nie wiedział, że coś było robione a on kupił nowe opony i lakier jest przecież w super stanie. Dodał, że przecież mogę kupić super pachnące i wypicowane samochody w Polsce. Przestrzegam przed sprzedającym i jego „super” pojazdem!!! Hamowałem się by nie strzelić go w mordę


!
Na szczęście udało mi się kupić bezwypadkową Primere od osoby prywatnej w Bielefeldzie… niesmak pozostał…
Link do aukcji: www.autoscout24.de/Details.aspx?id=ltcuvjypvsuc
Ogłoszenie widnieje na mobile.de oraz na autoscout24.de

MOD EDIT:
Ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych część wypowiedzi została zmodyfikowana przez MODERATORA
Ostatnio zmieniany: 2011/04/11 14:02 przez . Powód: Usunięto elementy zawierające dane osobowe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ostrzegam przed Sprzedawcą Jaroslaw L***** Kimbernweg - Lübeck Nissan Primera 2011/06/15 20:14 #13195

  • jarlo251
  • jarlo251 Avatar
caliber86- Maciek to osoba ktora wystawia ludziom opinie nieprzemyslajac skutkow swojej durnoty jakim sie okazal na miejscu.Tacy jak on to PSEUDO HANDLARZE z polski niemajacy-zarejestrowanej firmy-sprowadzajacej aut z niemieci ,oraz calej uni europejskiej tzw.pasozyci ktorzy juz wyjezdzajc po samochod wbijaja sobie do glowy,ze jest cos z nim nie tak bo sprzedaje go polak.Samochod zostal prywatnie kupiony od jednego wlasciciela w niemczech,jest to samochod uzywany 2003 nie salonowy,z ktorym niemialem problemu, ale poznaniak hanlarzyk z polski -pan znawca samochodowy z miodem w uszach mial inna teorie-i probowal mie z ceny zbijac pod blokiem - w ktorym mieszka podobno tylu cudzoziemcow. -NIEWIEM Z KAD TEN MLODZIAN TO DOSTRZEGL W SOBOTE O 7 RANO,moze biegal po klatkach i patrzyl w nazwiska,no tak byli w dwojke to moze w 2 obskoczyli.Najlepsze bylo to ze na dzien dobry mierzyl lakier znawca - chyba go jenak zawiodl-miernik.Po calym przedstawieniu pojechal do bilefeldu i tam kupil od nieoplaonego oryginalnego turka.Jak moze taki fred wystawiac opinie prywatnym sprzedajacym z konta bez danych osobowych.Prosze- BEZWYPADKOWY.NET.o niezwloczne wyjasnienie sprawy-i usuniecia tego obrazliwego wpisu ze strony pana caliberka poznanskiego w przeciagu paru dni, lub oddaje sprawedo na POLICJE I ADWOKATA .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ostrzegam przed Sprzedawcą Jaroslaw L***** Kimbernweg - Lübeck Nissan Primera 2011/06/15 21:03 #13206

  • jarlo251
  • jarlo251 Avatar
Szukali dziury w calym, mysleli ,ze nabiora mnie na ich glupia handlarsko-poznansa gadke.Czuli sie jak gieldzie-dresiarze.Przyjechali kupic samochod ,czy patrzec na moje wlosy i opalenizne co tu jedno z drugim do czynienia.Wydaje mi sie ,ze Caliber86 Maciek sprzedajacy czesci do aut powypadkowych oraz motocyki i calych samochodow na alegro.pl ma inna orientacje seksualna.Najgorsi HANDLARZE AUTAMI TO SA POZNANSKIE CWANIAKI UWAGA NA- CALIBRA86- MOCNA KSYWA RODZYN NIC POZATYM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ostrzegam przed Sprzedawcą Jaroslaw L***** Kimbernweg - Lübeck Nissan Primera 2011/06/15 21:10 #13209

  •  Avatar
Bardzo proszę nie spamować forum oraz stosować się do Regulaminu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ostrzegam przed Sprzedawcą Jaroslaw L***** Kimbernweg - Lübeck Nissan Primera 2011/06/15 21:32 #13213

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Daj się chłopu wypowiedzieć kolego... :)
Pewnie do tej pory szpachlowozu nie sprzedał... :)
Połącz może te dwa posty w jeden.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport