Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Producent szczepanów.

Producent szczepanów. 2011/06/02 06:01 #12590

  • sylwekdm
  • sylwekdm Avatar
Nie wiedziałem gdzie to wcisnąć.

Rodzynki z Francji, nawet numerów nie pozasłaniali.

www.kjauto-service.yoyo.pl/galeria.html

Mają się czym chwalić.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2011/06/02 06:03 przez sylwekdm.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Producent szczepanów. 2011/06/02 06:25 #12591

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Tia dobre :huh: , mogą wystawić oferrrrtę na allegro- ciekawe czy są w tym kraju instytucje , które mogą zająć się takimi rzeczami ?????-- oczywiście poza ERĄ :side:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Producent szczepanów. 2011/06/02 08:25 #12595

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Wydaje mi się, że ta firma tylko naprawia: wyciąga, klepie, szpachla i lakier. Sami z siebie nie handlują powypadkowym złomem, bo to śliskie i można nieźle umoczyć. A klienci sami później sprzedają swoje wozy.
Mam tylko wątpliwości (uzasadnione), czy można w takim warsztacie doprowadzić auto do stanu sprzed wypadku (jak na niektórych zdjęciach: Accord, C3, C1, 206). Biorąc wzgląd na obecnie stosowane technologie w budowie pojazdów samochodowych jest to niewykonalne a to co wyjeżdża z takiego warsztaciku to tylko efekt druciarstwa z wierzchu tylko przypominający samochód. To co było dobre 20 lat temu, obecnie nie sprawdza się i graniczy z cudotwórstwem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Producent szczepanów. 2011/06/02 09:48 #12596

  • merymak
  • merymak Avatar
Robert W. napisał:
Mam tylko wątpliwości (uzasadnione), czy można w takim warsztacie doprowadzić auto do stanu sprzed wypadku (jak na niektórych zdjęciach: Accord, C3, C1, 206). Biorąc wzgląd na obecnie stosowane technologie w budowie pojazdów samochodowych jest to niewykonalne a to co wyjeżdża z takiego warsztaciku to tylko efekt druciarstwa z wierzchu tylko przypominający samochód. To co było dobre 20 lat temu, obecnie nie sprawdza się i graniczy z cudotwórstwem.

Moim zdaniem nie ma znaczenia czy spawany jest samochód z lat 80-tych czy z 2011 ... i w jednym i drugim przypadku skutek będzie ten sam w razie kolizji ... samochód zachowa się w sposób niebezpieczny dla osób, które się w nim znajdują ...

Nie budzi oczywiście wątpliwości, że "odbudowa" jest tym trudniejsza im nowszy jest samochód ... zresztą co tu dużo gadać ... nikt nie wie jak się zachowają systemy bezpieczeństwa (zakładając, że je też próbowano "odbudować")... tematu elektroniki i wiązkek elektrycznych nawet nie zaczynam

Optymizm budzi natomiast to, że jak napisali na swojej stronie "Przy wszelkich naprawach zwracamy uwagę nie tylko na efekt wizualny, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych klientów. " :side:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Producent szczepanów. 2011/06/02 10:02 #12598

  • kaczajazda
  • kaczajazda Avatar
Jak dla mnie magicy blachy i szpachli. Współczuje nabywcom np. C3
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Producent szczepanów. 2011/06/02 10:39 #12602

  • sylwekdm
  • sylwekdm Avatar
kaczajazda napisał:
Jak dla mnie magicy blachy i szpachli. Współczuje nabywcom np. C3

Najgorsze jest to, że dla zwykłego zjadacza chleba taki przeszczep jest praktycznie nie do wykrycia. Szczególnie, jeśli ustawiają na płycie, a blach używają nowych.

Jest tam parę numerów rejestracyjnych. Może coś z tym zrobić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Producent szczepanów. 2011/06/03 06:56 #12647

  • LuzZz
  • LuzZz Avatar
I weź tu człowieku samochód kup w Polsce :(
Strach się bać :/

Szukam C3 dla żony i potem będę się zastanawiał, czy nie jeździ "przystankiem" w którym oryginalna jest tylko podłoga :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport