Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: CAR-MAT CENTRUM OPLA AUTA Z NIEMIEC

CAR-MAT CENTRUM OPLA AUTA Z NIEMIEC 2011/12/19 17:46 #19862

  • tommak
  • tommak Avatar
Wie ktoś coś o tej firmie ? jakie mają auta?

carmat.otomoto.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: CAR-MAT CENTRUM OPLA AUTA Z NIEMIEC 2011/12/20 17:52 #19892

  • maras
  • maras Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: CAR-MAT CENTRUM OPLA AUTA Z NIEMIEC 2011/12/22 10:37 #19935

  • bary72
  • bary72 Avatar
Nie polecam. Dziwne miejsce , dziwni sprzedawcy. Pan strzela focha na dzień dobry. Zachowuje się jak rozkapryszona 14. Cóż może tak właśnie wygląda sprzedaż samochodów w Korbielowie. Ale do rzeczy. Samochodu który upatrzysz sobie na allegro na pewno (podkreślam to słowo NA PEWNO) w CARMACIE nie znajdziesz. Zwykle jest to kwitowane "właśnie został sprzedany", albo "przyjechał gość i wziął 4, bo my to panie sprzedajemy te samochody prawie hurtowo". Zapisałem sobie numery rejestracyjne ze zdjęć na allegro i próbowałem przypasować do samochodów jakie mają na miejscu i rzeczywiście.. Wiśniowa Astra ze zdjęcia ma numer z niebieskiej na miejscu.. To taka miejscowa ciekawostka. Również na miejscu okazuje się ze samochody są do opłat, mimo tego ze w ogłoszeniu nic o tym nie jest napisane. Ale to zrzucam na dziwaczny chwyt marketingowy. Samochody które oglądałem były ewidentnie po małych stłuczkach tudzież wymianie błotnika. Ale oczywiście ja wg Pana nie mam o tym pojęcia. Zdjęcia samochodów ale to chyba na każdej aukcji nie oddają tego co zastaje się na miejscu. Na stronie jest 34 samochody. Na miejscu jest może 12. Jeszcze raz nie polecam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: CAR-MAT CENTRUM OPLA AUTA Z NIEMIEC 2012/06/22 08:27 #27106

  • eugeniusz
  • eugeniusz Avatar
Ja tylko dodam swoje trzy grosze odnośnie CAR-MAT z Korbielowa...bo jestem na nich wpieniony... Jechałem 300km po auto co do którego szczegóły ustalane były bardzo dokładnie - na miejscu się okazało, że auto wygląda zupełnie inaczej, ma inne wyposażenie (bieda i nędza) i było bite (wyszło przy mierzeniu lakieru!!). Facet totalny cham, a komis to prowizorka z pięcioma autami... Na otomoto ciągle te same auta umieszcza od miesięcy i prezentuje się świetnie, a w rzeczywistości oszust i naciągacz z bitymi autami (nie mylić z powypadkowymi, które różnią się tylko tym, że były ofiary lub ranni). Jak ktoś chce ryzykować - polecam miernik lakieru zabrać ze sobą, bo auta wyglądają ładnie...ale po kilku miesiącach wyjdzie co było robione.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport