Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: UWAGA WOJCIECHOWSKI&AUTO-BEST - Szczecin Mieszka I

UWAGA WOJCIECHOWSKI&AUTO-BEST - Szczecin Mieszka I 2012/05/18 11:11 #25932

  • jastdar
  • jastdar Avatar
Uwaga na ten komis. Sprzedawca to kłamca i oszust. Chciał mi wcisnąć auto które chyba spadło z mostu i to za cenę najwyższą w kraju. Zapewniał że auto jest perfekcyjne i wręcz doskonałe. Dlatego jechałem by je obejrzeć przez całą Polskę (Lublin). Naraził mnie na koszty i nawet nie przeprosił. Mam nauczkę że nie wolno wierzyć tym oszustom. Chcą za wszelką cene oszukać kupującego.Zdjęcia które zamieszcza w ogłoszeniach są podrasowane by auto wyglądało perfekcyjnie, a rzeczywistość i stan pojazdu całkowicie odbiega od opisu. Przed przyjazdem rozmawiałem z właścicielem cztery razy i zapewniał mnie o perfekcyjnym stanie auta.Samochód okazał się rdzewiejacym złomem , poskładanym ze szrotowych cześci. Żałuje ze nie mogę zamieścic zdjeć , ale powiem tylko że obudowy lusterk bocznych były poskręcane na blachowkręty co 2 cm , bo inaczej by odpadły. Przy zmierzeniu czujnikiem grubości lakieru okazało się że nie ma ani jednego elementu o właściwej grubości powierzchni lakierniczej.Kilogramy szpachli i rdza. Zamieszczam link do ogoszenia i wszstkich ostrzegam:
otomoto.pl/volvo-s80-automat-skory-super-cena-C24192408.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA WOJCIECHOWSKI&AUTO-BEST - Szczecin Mieszka I 2012/05/30 23:05 #26397

  • jastdar
  • jastdar Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport