Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Astra F Kabrio Toruń

Astra F Kabrio Toruń 2012/09/14 16:49 #30036

  • mile66
  • mile66 Avatar
Astra F Bertone Cabrio Toruń

Chce opisać tutaj tygodniową przygode z pewnym Panem, pierwszy telefon był w poniedziałek, badałem rynek i akurat ta osobe.
Kontakt był z pewną kobieta która niby okazała sie mama tego Pana, po pytaniach w jakim stanie jest auto itp dostałem nr do własciciela.
Dostałem fotki jakie chciałem, później długa rozmowa i po rozmowie odpusciłem sobie inne auta, fakt jest taki że przez tego pajaca mogłem kupić inny pojazd.
Sprawdziłem auto na forach, sprawdziłem w necie i coś mi zaczeło śmierdzieć
LINK do ogłoszenia

otomoto.pl/opel-astra-bertone-C25916471.html

Stare ogłoszenie

motoryzacja.anonse.pl/kujawsko-pomorskie...bertone,4867546.html

Informacje jaką dostałem na pytanie czemu sprzedaje jesli jest w tak idealnym stanie? a bo nie ma pracy w Pl i chcemy z żoną wyjechać :) Własnie wczoraj żona sprzedała swoje auto.
Zaproponowałem typowi układ taki, ja mam do niego 300km wiec spotykamy sie w Poznaniu 150km ma do Poznania lub 110km Konin.
Facet namyslał sie dwa dni, dzisiaj powiedzał że mam mu przelać 200zl jak bym nie kupił auta :) gdzie dzisiaj jesli pajacu kasa i tak nie dojdzie.

Auto posiada przebieg 226tyś, nic nie było mechanicznie robione przy silniku !!!! Gaz ma rok czasu i 15tyś przejechane, no jak na kabrio to nasz Pan latał tym autem sporo.
Nie chce faceta skreslać ale jesli ktoś chce kupić te auto i ma troche do przejechania to raczej nie polecam, facet mota sie w tym co mówi a to już jest czerwone światełko.
Na koniec naszej rozmowy kiedy cały dzień siedze i czekam na odp
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
ten przestał odbierać telefon, uciekła mi już Astra G 1.7 isuzu a on mi powiedzał że jak nie sprzeda to nie sprzeda, gdzie tu logika.

Gdzie tu logika, pierw jedzie za pracą i sprzedają swoje wszystkie auta, później ogłoszenie że sprzedaję autko, bo niestety z rodziną się nie mieszczę a na końcu że chce kase na konto 200zl za 100km.
Smierdzi mi tu dobrze zakamuflowanym HANDLARZEM !!!!!!!!!!!!!!

ASTRA CABRIO TORUŃ 94r
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Auto sprzedawane na połowe umowy !!!!
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2012/09/14 17:53 przez Krzysztof. Powód: ukryte dane oraz obraza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/14 17:40 #30037

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Wiesz co Ci powiem stary? Weź się ogarnij, inaczej malucha nie kupisz.
Sam aktualnie sprzedaje swoje prywatne auto, jak mi gość pisze, że mam do niego jechać to nawet nie słucham dalej. Albo chcesz kupić, albo nie, albo ryzykujesz, albo nie.
Albo masz kasę na auto albo pożyczać będziesz od mamy... Weź żesz pomyśl człowieku.
Postaw się w odwrotnej sytuacji - masz auto i ktoś Ci dzwoni, że masz przyjechać tu i tu - 150 czy 200 km od domu... Nie wie gdzie ma jechać, nie wie do kogo. Nie wie czy ktoś będzie w ogóle czekał, a jak bedzie czekał to kto i z jakim sprzętem (np. łysy pan z bejzbolem...).

Co do kwoty 200 zł - jazda kabrioletem nie jest tania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/14 21:49 #30042

  • mile66
  • mile66 Avatar
Kris75 napisał:
Wiesz co Ci powiem stary? Weź się ogarnij, inaczej malucha nie kupisz.
Sam aktualnie sprzedaje swoje prywatne auto, jak mi gość pisze, że mam do niego jechać to nawet nie słucham dalej. Albo chcesz kupić, albo nie, albo ryzykujesz, albo nie.
Albo masz kasę na auto albo pożyczać będziesz od mamy... Weź żesz pomyśl człowieku.
Postaw się w odwrotnej sytuacji - masz auto i ktoś Ci dzwoni, że masz przyjechać tu i tu - 150 czy 200 km od domu... Nie wie gdzie ma jechać, nie wie do kogo. Nie wie czy ktoś będzie w ogóle czekał, a jak bedzie czekał to kto i z jakim sprzętem (np. łysy pan z bejzbolem...).

Co do kwoty 200 zł - jazda kabrioletem nie jest tania.

Szanowny kolego, z racji że motoryzacje mam w krwi i z niej też sie utrzymuje to to co mi mówisz jest błędnym rozumowaniem.
Auto jest autem nietypowym i takim które sezonowo już umarło, Pan z Torunia sprzedaje te auto od długiego czasu, możesz sobie luknąc w google.
Dzwonie i nie jak dziecko jaram sie autem a prosze o dokładne fotografie, fotki były może ok ale np burdel pod maską mnie zaniepokoił, zaraz dodam fotke to lukniesz i sie wypowiesz.
Rozmowa z mamą o aucie to tak jak byś rozmawiał z dzieckiem, dostałem kontakt i jakoś około 60min przez 4dni z typem przegadałem o aucie.

Nudziłem sie i auto poszło na fora jak i zostało sprawdzone na GOOGLE, i co ??
zobaczyłes tylko moją wypowiedz bo ktoś ma w sobote sie przejechać 100km ??
człowieku troche mnie irytujesz tym

Teraz odpowiem ci dalej, jak sprzedajesz auto to kłamiesz ?? tu mówisz to za za dwa dni tamto ?? do kłamania to trzeba mieć głowe i wiedzieć co sie mówiło :)
Widzisz ci ludzie piszą a ja wygadałem 60min przez 4dni w sprawie TEGO auta, jesli ktos dzwoni i truje tak dupe to raczej chłopie zjawi sie.

I temat z łysym typem i pała :) widzisz tam auto za 40tyś czy za 4800zl?? bo na tyle sie dogadalem, no takim rozumowaniem to nie zamawiaj nic przez alledrogo bo cie dostawca oszuka i wsadzi cegły.

REASUMUJĄC

Skupuje, sprzedaje i rozbieram wszystkie OPLE jakie są, czy 1990r czy 2011r
od 8lat dzwonie dzień w dzień do normalnych ludzi i handlarzy
jesli cos jest nie tak to już jestem nauczony i w tym wypadku raczej sie nie pomyliłem

-10 wersji czemu sprzedaje, pewnie jak sprzedajesz auto to mówisz ze kupiłeś nowe ITP :)
- numer do kobiety, czemu dostałem do niego i normalnie z nim miałem kontakt ?? co ludzie mają pewnie prace ale wtedy nie odbierają :)
- czemu dostałem fotki auta w małej rozdzielczości ?? a zawieszenie tył i silnik w wysokiej
fotki robili dla mnie i cykali je jedno po drugim :)
Czemu obawia sie typ jechac sprawnym autem 100km ?? no moze temu ze auto miało 210tyś kiedy zakładany byl gaz i zrobił 15tyś na nim, jestes specem to pewnie wiesz o co chodzi

Post poleciał aby ludzie mieli lepsze oko na to auto
nie twierdze ze to złom ale raczej sie nie myle

Dzwonie dzisiaj po astre
witam
witam Pana
niech Pani powie mi coś o aucie
no nie wiem, auto jest ojca a on wyjechał za granice
Mam konkretne pytanie, handlujecie autami ??
TAK

wiec nie mów mi co mam robić, sprzedaj 20 aut rocznie i nigdy nie miej akcji przez klientów
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/15 13:30 #30049

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
a co oznacza burdel pod maska? ja widze wszystko ok.. gaz widac ladnie zamontowany.. nawet waz jest w peszlu puszczony.. reduktor masz tomasetto lecz niestety zle zamontowany jest. Reduktor montuje sie zgodnie z kierunkiem jazdy. Autko jest na monowtrysku wiec ma mikser podlozony pod dolot.. co tu nie tak? do akumulatora dolaczone zasilania gazu i tyle.. silnik normalnie brudny. A czy bedzie to silnik w idealnym stanie? nie ma szans na to. To jest 1.6 8v ktore pije olej po takim przebiegu w okolicy 0.5 litra na tysiaczka.. i takze jestem zdania ze jezeli ktos chce kupic auto ma sobie przyjechac do mnie pod dom. Jezeli ja mam dojechac wplaca mi na konto zaliczke na poczet podrozy.. 200zl to dobra cena jako zaliczka zeby mogl poswiecic swoj czas na dojazd. Wiec o to tu szumisz? a gosc moze krecic bo proboje roznych tekstow zeby autko sprzedac.. i czy astra cabro jest autem sezonowym? dach sie zamyka, ogrzewanie sie wlacza i heja w trase.. to juz nie szpanerska beta cabrio tylko zwykla astra do jezdzenia i do poszpanowania moze pod dyskoteka w straznicy.. nie widze tu nic niezwyklego. Nawet chlapacze zalozyl na przodzie co juz skrzywdzilo wizualnie to autko.. poza tym zapewne miala robiony przod i zderzak to zamiennik

webcache.googleusercontent.com/search?q=...=pl&client=firefox-a

od poczatku sierpnia sie sprzedaje..

www.wynajmemieszkanie.com.pl/rent/details/15026 numer jest jakiejs Agnieszki
Ostatnio zmieniany: 2012/09/15 13:36 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/15 14:02 #30050

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
No cóż, kolega HANDLARZ sie oburzył, że właściciel nie chciał pojechać do niego pod dom, ba, nawet tych 150 km nie chciał zrobić...
Ech chłopie, chłopie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/15 16:03 #30054

  • bronx_l
  • bronx_l Avatar
Raz sprzedaałem samochód takiemu "męczennikowi" który zasypywał mnei telefonami przez tydzien codziennie od samego rana do późnej nocy mimo, ze miał jakies 100km do mnie.
Kupił i dalej dzwonił, tylko troche rzadziej.
Po tygodniu rozbił ten samochód i się skończyło - na szczeście

A kolega skoro skupuje Ople to z pewnosćia je poźniej sprzedaje więc jest zwykłym handlarzem, który moze chce naciagać zwykłych ludzi.
A swoja drogą to ciekawe czy o kazde auto, które chce skupić pyta na forach w internecie?
Przecież to auto kosztuje 5tys zł, jakby autor tego smiesznego posta miał "motoryzacje w krwi" to by pojechał zobaczył a nie truł d..... przez tydzien i jeszcze poźniej swoje żale przelewał na forum
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/15 22:49 #30062

  • mile66
  • mile66 Avatar
abc1234xx

No to masz kiepskie oko, auto od 12mieś ma gaz, TAK ??
zrobione ma 15tyś na gazie,
TAK ??
wiec powiedz mi jedno!!!

Czemu map sensor ma odłączoną wtyczke ??
czemu w zbiorniczku nie ma płynu :)
czemu po powiekszeniu fotki widać na głowicy utlenione aluminium ??


No chłopie jesli tak sie znasz na furach to powodzenia w dalszym egzystowaniu na tym forum,
robisz burdel z kogoś wypowiedzi.

Kris75

Wypraszam sobie takie odzywki, wyrobiłem sobie marke i ludzie nawet po 8latach dzwonią do mnie po nowe auta jak i częsci.
Nie jestem brudasem który co auto ma nową karte tel, przez takich cwaniaków handlarz to cwok i złodziej.
Widze że jesteś młody lub głupi bo nabijasz sobie głowe tym co usłyszysz, czemu kupujesz sprzęt w sklepie rtv?? to też handlarze.

bronx_l

Kolego ja wydaje tygodniow na takie smiganie po Polsce tyle co ty jesteś w stanie tygodniowo zarobić, wiec nie oceniaj ludzi.
Wiesz jak w UK sie kupuje auto ?? pierw telefonicznie robisz rozpoznanie terenu a po dopiero jedziesz, jak coś smierdzi to chyba nie umoczysz dupy.
Nie,nie daje co auto, bertona miała być prywatnym autem MOIM !!!!
Smieszny jesteś, czytasz na tym forum jak ludzie płaczą że przejechali 700km i zobaczyli złoma, ja opisałem że na miejscu prawdopodobnie jest złom a ty jak i twoi koledzy jadą po mojej osobie.

Dzisaj zrobiłem 150km aby zobaczyć astre G z uwalonym sprzęgłem i uszkodzonym silnikiem, czy własciciel mi to powiedział ?? nieeee straciłem 50zl i 4h czasu.
Oposałem ci to tutaj na forum ?? nie, wiec co pyszczysz !!!

Jakie mam przypuszczenia co do auta ??
-oodłączona elektronika czujnika cisnienia w kolektorze ssącym, czemu ?? pomysl sobie
-brak płynu w zbiorniczku, czemu ?? pytałem sie czy ma wycieki, NIEEEEE wiec albo gaz wydmuchał uszczelke albo koleś znów kłamie
-rok ma LPG i przejechane 15tyś, silnik ma nalot utlenionego aluminium, od czego wielcy mechanicy ?? od stania :) prosze powiekszyć foto

Jesli ma ktoś takie auto to na okres zimowy robi sie wszystkie wymiany, zajeb...e typ dba o auto jesli nie ma płynu i auto jest nadal użytkowane, w ostatniej rozmowie własciciel mi potwierdził że nie ma.


Wielcy znawcy, napisze wam że te 100km to był test czy auto jest sprawne i typ sie nie obawia jechać czy jest to złom który z Torunia już nie wyjedzie. Odpowiedz jest prosta, woziłem auta ludzią ponad 100km i nikt mnie nie oszukał, wy macie tylko jakies swoje tezy.
Ktoś oszczega kogoś o fakcie jakim jest te auto a wy pyszczycie:) są firmy jak i ludzie co sprawdzają auta w swoich okolicach i ktoś kto to zobaczy może pierw przed wydaniem 200-300zl zlecić za 50-100zl sprawdzenie takiego auta.
Płaczecie że przejechaliscie 700km, straciliscie 400zl a ktoś kto jest cwany cieszy sie że ma 300zl w kieszeni i 10h życia przed TV a nie w aucie czy Pkp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/16 08:30 #30067

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
ale wymysliles z tym utlenianiem aluminium :silly: pewnie felgi alu tez sie utleniaja bo im wydmuchalo uszczelke pod glowica ;D :woohoo: a poza tym kostka ktora tam wisi to kostka serwisowa od sterownika zaznaczylem koleczkiem. Sterownik to prawdopodobnie bingo






tu inna fotka takiego zlacza



taki ma reduktor - tomasetto at07

http://aukcjusz.pl/uploads/auction_images/16062011/06/01/3756899/bfc1f1280b59985921d665b99db3cf4503877acb_500x500.jpeg


a plynu w zbiorniczku jest do polowy czyli do zgrzewu zbiorniczka. Plyn jest rozowy prawdopodobnie borygo








nie wiem czy wiesz ze w starych oplach 8V plyn w zbiorniczku pracuje i na zimno wciaga go calego do silnika a na cieplo wywala do prawie pelnego? mialem astre 2.0 8v i tak bylo wlasnie. Mam tez pod reka frontere 2.0 8v i rano zbiorniczek jest pusty. Po zagrzaniu do 90 zbiorniczek ma 3/4 plynu i wszystko z autem ok

dodaje dwa pierwsze zdjecia silnikow 1.6 8v jakie znalazlem w necie akurat z zielonym plynem






ci co jeszcze kolega doda do plynu chlodniczego i kostki niepodpietej?

moze jeszcze ze korozja na kolektorze to wina zlego oleju w silniku?
Ostatnio zmieniany: 2012/09/16 08:45 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/16 11:45 #30076

  • bronx_l
  • bronx_l Avatar
Jakim trzeba być Burakiem, żeby od razu startować o zarobkach, mimo ze sie kogoś nie zna.
Dla mnie jestes zwykłym cwaniakiem który kupi sobie cabrio za 4tys i zgrywa wielkiego miłośniaka motoryzacji i oczekuje od auta za te pieniądze niewadomo czego.

Chcesz zaglądnąc do mnie do garażu i zobaczyć normalne cabrio? Po które pojechałem 1800km (w jedną strone) mając w telefonie tylko mmsa ze z dwoma zdjeciami. Jakbys naprawde siedział troche w biznesie to byś wiedział ze tak sie dzis kupuje samochody.

Tyle w temacie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/16 12:00 #30077

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
prosze sie nie wyzywac na forum. Chcecie sie powyzywac to prosze na priva albo sie wymiencie telefonami
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/17 01:27 #30124

  • mile66
  • mile66 Avatar
abc1234xx napisał:
ale wymysliles z tym utlenianiem aluminium :silly: pewnie felgi alu tez sie utleniaja bo im wydmuchalo uszczelke pod glowica ;D :woohoo: a poza tym kostka ktora tam wisi to kostka serwisowa od sterownika zaznaczylem koleczkiem. Sterownik to prawdopodobnie bingo






tu inna fotka takiego zlacza



taki ma reduktor - tomasetto at07

http://aukcjusz.pl/uploads/auction_images/16062011/06/01/3756899/bfc1f1280b59985921d665b99db3cf4503877acb_500x500.jpeg


a plynu w zbiorniczku jest do polowy czyli do zgrzewu zbiorniczka. Plyn jest rozowy prawdopodobnie borygo








nie wiem czy wiesz ze w starych oplach 8V plyn w zbiorniczku pracuje i na zimno wciaga go calego do silnika a na cieplo wywala do prawie pelnego? mialem astre 2.0 8v i tak bylo wlasnie. Mam tez pod reka frontere 2.0 8v i rano zbiorniczek jest pusty. Po zagrzaniu do 90 zbiorniczek ma 3/4 plynu i wszystko z autem ok

dodaje dwa pierwsze zdjecia silnikow 1.6 8v jakie znalazlem w necie akurat z zielonym plynem






ci co jeszcze kolega doda do plynu chlodniczego i kostki niepodpietej?

moze jeszcze ze korozja na kolektorze to wina zlego oleju w silniku?



Człowieku jak mam ci to wytłumaczyć ?? czytasz to co sie pisze czy 2na2zdania
MOJA OSTATNIA ROZMOWA Z TYM TYPEM
A NIECH MI PAN POWIE CZEMU W ZBIORNICZKU NIE MA PŁYNU
NIE MA ???
ZOSKA DAJ KLUCZE OD ASTRY
NO MA PAN RACJE PŁYNU NIE MA !!!!!

Człowieku nie pisz mi o jakimś wciąganiu płynu w c20ne no tak jak ty to fachowo nazywasz 2.0 8v :) nigdy tego nie widzałem i smiac mi sie chce że w aucie które ma zbiornik położony w najwyższym punkcie coś wciaga. Powiedz mi jak sie odpowietrza układ jak ci coś wciąga?? powiem ci bo zrobisz znów z siebie ........., układ odpowietrza sie po przez odkręcenie korka :)
Po drugie jest to x16sz a nie c20ne :)
widzisz czysty zbiornik, a te białe coś to co ?? i to że własciciel powiedział że nie ma płynu ?? mam astre z tym samym silnikiem tylko w kombi od 3lat i jakoś nic mi nie wciąga i nic mi nie rosnie ha ha ha a smiga i wozi częsci.

Druga sprawa, czemu wciskasz mi coś co nie jest prawdą i potwierdził mi to własciciel auta ??
masz z nim kontakt ?? czemu pyszczysz tak, napisałem ci człowieku że post jest czysto informacyjny wiec nie pyszcz. Jak ktoś bedzie chciał to sobie go sprawdzi, koles od ponad 2mies sprzedaje auto wiec prosze cie o jedno.

Wtyczka nie jest od mapsensora zrobiłem dokładny zoom aby zobaczyć kolory kabli i masz racje


JAKO AUTOR POSTA PROSZE MODERATORA O WYWALENIE TEMATU DO KOSZA
MODLE SIE ABY KTOŚ SIE WPAKOWAŁ W TE AUTO
A TAM GDZIE TRZEBA AUTO JUŻ OD DAWNA JEST OPISANE
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/17 01:42 #30125

  • mile66
  • mile66 Avatar
bronx_l napisał:
Jakim trzeba być Burakiem, żeby od razu startować o zarobkach, mimo ze sie kogoś nie zna.
Dla mnie jestes zwykłym cwaniakiem który kupi sobie cabrio za 4tys i zgrywa wielkiego miłośniaka motoryzacji i oczekuje od auta za te pieniądze niewadomo czego.

Chcesz zaglądnąc do mnie do garażu i zobaczyć normalne cabrio? Po które pojechałem 1800km (w jedną strone) mając w telefonie tylko mmsa ze z dwoma zdjeciami. Jakbys naprawde siedział troche w biznesie to byś wiedział ze tak sie dzis kupuje samochody.

Tyle w temacie

I co jeszcze ciekawego powiesz :)
oczywiscie ze sie tak kupuje
ale ty zrobiłeś 1200km po jedno auto a ja robie 1200km tygodniowo
wydałeś 600zl na to a ja wydaje tydzień w tydzień
Chcesz zobaczyć prawdziwe cabrio ha ha ha ha ha ha ha ha
i co jeszcze mi powiesz ??
Tak sie składa że jedno już mam i jest to prawdziwy klasyk z stajni BMW, tylko wiesz nie jestem kalwi i remi i auto pewnie za jakies 10lat sprzedam, co jeszcze chcesz mi pokazać ??
może orginalne 635ci ?? zapraszam do siebie.
Zobaczysz jeszcze Ife z 58r i pare innych ciekawych auto wiec wypraszam sobie porównania do wiesników i takich tam.

Co do porównania zarobków, człowieku szczekasz jak pies na wsi a jak ktoś cie .......... to wielce wyzywasz mnie od buraka.

Podkreslam ze post jest informacyjny, nie macie co robic i robicie tutaj burdel
jesli nie macie nic do napisania to po co cos pisać.
Jakie ja mam podejscie?? mam takie jakie mam i już, zle na tym nigdy nie wychodze

Auto zostało opisane tam gdzie trzeba, poszło pare cynków i koniec
ten post był do zwykłego KOWALSKIEGO ale nie bedzie


PROSZE MODERATORA O WYWALENIE CAŁEGO MOJEGO POSTU DO KOSZA!!!!!!!!!!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Astra F Kabrio Toruń 2012/09/17 13:17 #30149

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
ja juz tu nie bede dyskutowac z fachowcem od opli. Dla mnie temat zamkniety. Nie mam o czym z toba dyskutowac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport