Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Guca polaniec woj swietokszyskie tel 502 480 419

Odp: Guca polaniec woj swietokszyskie tel 502 480 419 2010/11/18 14:18 #3774

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
No i co w związku z tym?
Nie można zarobić? Zrobił Ci jakiś przekręt? Oszukał Cię?
Czy jak idziesz do sklepu to pytasz się od ilu pośredników mają sprzęt kupiony?
Widziałeś cenę 40 tys zł to co Cię obchodzi, za ile On kupił?
Nie rozumiem.
Jakby kupił w Niemczech za 38 tys to byłoby to dla Ciebie w porządku?
Weź stary to na logikę...
Jak uważasz to za taki świetny interes to sam kup auto od kogoś i je sprzedawaj.
Temat został zablokowany.

Odp: Guca polaniec woj swietokszyskie tel 502 480 419 2010/11/18 17:00 #3780

  • god18
  • god18 Avatar
nie chodzi o zarobek tylko o podejscie do klijenta i wciskanie kitu ze jezdzi do belgi i sprowadza auta z salonu a kupuje gdzies na slasku czy w innych regionach polski wali minie to ze przycina sobie na tym tylko ze jest nie uczciwy jesli klamie z takiego blachego powodu to niewaidomo jeszcze w jakim stanie sa auta.... i chodz mi o to ze poprostu najzwyczajnie w swiecei to jest hamstwo tyle wtym temacie i ty kolego nie doszukuj sie w tym jakiegos podwojengo dnia i filozofi
Temat został zablokowany.

Odp: Guca polaniec woj swietokszyskie tel 502 480 419 2010/11/18 18:16 #3783

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Nie doszukuje się podwójnego dna, kolego. Dla mnie nie ma też CHamstwa w tym, że ktoś sobie chce dorobić...
Może faktycznie źle wyszło, że nie powiedział Ci, że auto kupił w Polsce, ale z drugiej strony - nie ma On na to żadnych dowodów że kupił w Polsce, tak?
I pewnie tobie też oferował auto na "Holendra", "Belga" czy kogoś innego. A to pewnie z tego powodu, że z osobą która sprowadziła auto też nie spisał normalnej umowy.
Rynek motoryzacyjny w Polsce jest cały czas dzikim zachodem, ale takie rzeczy to naprawde małe piwo - na pewno nie powód aby kogoś nazwać oszustem kolego.
Nie zrozum mnie źle, nie popieram podobnych działań, ale ostrzeganie przed czymś takim to też jest świństwo.
Podejrzewam, że wkurzyło Cię to, że chciał zarobić NA TOBIE te 2 tys zł... A Ty ich nie zarobiłeś, bo zły Polak postanowił jeszcze na Tobie dorobić...
Zejdź na ziemię kolego, proszę Cię...
Jak cena Ci pasowała to o co Ci chodzi ??????????????
Przecież nie pojechałeś tam i gość nie powiedział Ci, że auto jest droższe 2 tys zł...
Jechałeś na cenę 40 tys zł... Ale dowiedziałeś się, że to jest handlarz (!) i kupił auto wcześniej dwa tysiące taniej, to teraz to trzeba nagłośnić...
Żałosne.
Dla mnie temat do kosza.
Ostatnio zmieniany: 2010/11/18 18:21 przez Kris75.
Temat został zablokowany.

Odp: Guca polaniec woj swietokszyskie tel 502 480 419 2010/11/18 19:57 #3784

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Zamykam temat ... jak by ktoś coś jeszcze chciał dodać to proszę na prv.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: AutoRaport