Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: nowy oszust zaliczki

nowy oszust zaliczki 2014/04/12 13:31 #60050

  • STANDO
  • STANDO Avatar
witam
szukając dla siebie samochodu znalazłam ogłoszenie Honda Legend z 2006 roku za 10 000 ;) - wydało mi się to bardzo dziwnie tanie i nie było nr telefonu do sprzedawcy - napisałam email i ... tak jest bajka o zagranicznej firmie
niestety ogłoszenie zniknęło z OTO MOTO ale mam zdjęcia

Szanowny kliencie

Nazywam się Pierre Vernar i reprezentują ASSET CAPITAL, z Francji.

Przepraszamy za błędy gramatyczne, nie mówimy Polski. I korzystać z tłumacza internetowego. Jeśli to możliwe, proszę mi odpowiedzieć w języku francuskim lub angielskim.

Pojazd, że jesteś zainteresowany w nim ma tak niską cenę, bo była na podstawie umowy leasingu w ASSET CAPITAL. Właściciel nie był w stanie spłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy, więc musieliśmy odzyskać ten pojazd.

Jesteśmy sprzedaży go w tej cenie, w celu odzyskania zapłaty z umowy leasingu.

To jest ostateczna cena tego samochodu bez żadnych innych zobowiązań (długów) lub podatków ukrytych w naszej firmie.

Samochód jest zarejestrowany w Polsce . Pojazd jest w doskonałym stanie, nie uczestniczących w wypadkach, wygląda dokładnie tak, jak widać to na zdjęciach. To przyjdzie z Książka serwisowa, wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięczną gwarancją naszej firmy.

Mamy własną logistyką i oferujemy bardzo atrakcyjne usługi dostaw w rozsądnych cenach (tylko paliwo i autostrady opłaty).

Prosimy o podanie dokładnej lokalizacji , aby dać Ci koszt dostawy.

Więcej szczegółów po prostu odpowiedzieć na ten e-mail.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

nowy oszust zaliczki 2014/04/12 17:56 #60058

  • don12
  • don12 Avatar
Sprawa stara jak cholera ... moim zdaniem temat do usunięcia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

nowy oszust zaliczki 2014/04/13 23:26 #60127

  • STANDO
  • STANDO Avatar
to, że sposób stary jak świat - to racja - ale oszust aktywny a nie każdy nowy "na forum" przegląda kilka set stron archiwum
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

nowy oszust zaliczki 2014/04/13 23:34 #60128

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Nie no niech zostanie. Tekst emaila bedzie dla szukajki pomocny jak ktos bedzie szukac goscia z tymi danymi. Niestety sposob stary ale jary. Lapie sa na to sporo osob ktore wynalazly okazje zycia. OTomoto mialo podobno natychmiast wywalac takie ogloszenia a czasami nawet po zgloszeniu recnzym ogloszenie wisi 14 dni bez usuniecia bo czasami obserwuje po troche
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport