Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: CAVAUTO z Krakowa - opinie o sprzedawcy.

CAVAUTO z Krakowa - opinie o sprzedawcy. 2015/07/18 00:23 #72042

  • RaJo8
  • RaJo8 Avatar
Witam.

Poszukując dla siebie samochodu jestem zwolennikiem egzemplarzy z polskiego salonu od właścicieli, ochraniam się tym samym przed oszustwami handlarzy i ich sprowadzanymi "igiełkami", "laleczkami", "jedynymi takimi zobaczami" za pół ceny.
Jednak wytyczne które sobie obecnie postawiłem przy szukaniu samochodu sprawiają, że po prostu nie mogę nic znaleźć i zainteresowałem się ofertą tego sprzedawcy:
www.cavauto.pl/
Jako, że nie ufam handlarzom jak mało komu i nie wiem czy wierzyć w piękne opisy na stronie, że samochody pochodzą z pewnych źródeł, od dealerów, są to tylko najlepsze egzemplarze, sprowadzane na zamówienie itd. stąd moje pytanie:
Czy ktoś coś wie o CAVAUTO z Krakowa? Czy ktoś miał z tą firmą do czynienia lub chociaż oglądał samochód przez nich wystawiony? Czy jest możliwe, realne i opłacalne to co CAVAUTO opisuje i rzeczywiście warto się zainteresować ich usługami?

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.
Pozdrawiam, Rafał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CAVAUTO z Krakowa - opinie o sprzedawcy. 2015/07/18 18:31 #72055

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
nie znam firmy w ogole. A jestem z rejonu. Przegladajac oferte widze same perełki z niskimi przebiegami ale moze taka misja ich - drogo ale dobrze. www.cavauto.pl/component/jsautoz/overvie...ler-.html?Itemid=810

takiego mesia z 2011 i takim przebiegiem to jeszcze nie spotkalem a jeszcze pisze ze sprowadzony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CAVAUTO z Krakowa - opinie o sprzedawcy. 2015/07/19 15:07 #72100

  • RaJo8
  • RaJo8 Avatar
No właśnie mi się w takie misje zbawienia świata przez handlarzy nie chce wierzyć, dlatego też pytam o znajomość tej firmy, bo nie chce się przekonywać na własnej skórze czy rzeczywiście są uczciwi.
Jakoś szczególnie drogo nie jest, można powiedzieć że ceny rynkowe zadbanych egzemplarzy, które w Niemczech w takim wersjach i z takimi przebiegami i tak kosztowały by więcej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport