Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Peugeot 407 Agier-Cars, Rzgów, Łódzkie

Peugeot 407 Agier-Cars, Rzgów, Łódzkie 2015/08/24 17:50 #72634

  • Bartek Sobieraj
  • Bartek Sobieraj Avatar
Witam,

Po oględzinach auta z tytułu, chciałbym przedstawić i odradzić zakupu tego auta.
Co prawda w ogłoszeniu nie jest napisane standardowo: Igiełka, 100%Sprawny, 100%Bezwypadkowy, 100%Przebieg,
ale jest napisane, że sprzedawca ma na sprzedaż "pięknego" Peugeota 407 SW.
Co w rzeczywistości mija się z prawdą a szczególnie po weryfikacji komputerem z autoryzowanego serwisu Peugeota.
Kupując auto sprowadzone można mniej więcej w 80% liczyć się z tym, że była wykonana korekta przebiegu auta.
Komputer po podłączeniu i weryfikacji miał szczegółowe dane na temat błędów z ostatnich 270km, reszta wyświetlanych błędów nie była możliwa do szczegółowego odczytu ponieważ przy każdym z nich występował komunikat: błędne informacje na temat przebiegu samochodu.
W przypadku tego ogłoszenia, sprzedający jest pewny autentyczności przebiegu na podstawie książki serwisowej.
Jednak jak widać na zdjęciu w ogłoszeniu na stronie 19 książki przy pierwszej pieczątce z datą 12.2009 auto ma przebieg 60 548 km,
a w systemie Peugeota we wrześniu 2008 auto przeszło przegląd z przebiegiem 82000km :lol: w tym momencie pomyślałem, że może
w tym samochodzie licznik chodzi do tyłu i jak się skończy to wybuchnie, ale zszedłem na Ziemię i sprawdziłem auto miernikiem lakieru.
W trakcie sprawdzania to właśnie miernik mało nie wybuchł. Prawa strona auta waha się między 800-600 mikronów, a reszta auta nie wiele mniej z czego przednia maska jest wymieniona.
Jeżeli komuś zależy również na Nawigacji to w tym przypadku przez środek ekranu przechodzą paski z wypalonymi pikselami.

Sprzedawca na moje słowa, że auto jest pokolizyjne zapytał zdziwiony: "A czy teraz jest coś z nim nie tak ?"
No w sumie nie, tak jak pan pisał "piekny" jest.
W krótkim podsumowaniu - Po prostu odradzam.
Nie chcę również oceniać sprzedawcy po oględzinach jednego auta z jego oferty,
ale w trakcie rozmowy brzmiał niewiarygodnie, standardowo nie wiedział nic na temat malowania samochodu i cofniętego przebiegu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Peugeot 407 Agier-Cars, Rzgów, Łódzkie 2015/08/25 06:41 #72647

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Peugeot 407 Agier-Cars, Rzgów, Łódzkie 2015/08/25 17:59 #72662

  • Bartek Sobieraj
  • Bartek Sobieraj Avatar
Dzięki :) i sory ,że zapomniałem o linku
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport