Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2016/01/28 12:55 #75354

  • DrPomarange
  • DrPomarange Avatar
Szukam opinii o tym komisie. Moze macie jakies doswiadczenie, informacje o nich. Auta na otomoto, olx maja odpicowane, a sugeruje sie tylko zdjeciami. Chce jechac na ogledziny do nich i przekonac sie osobiscie.

Dzieki jezeli cos podpowiecie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2016/01/28 13:17 #75356

  • kubski
  • kubski Avatar
wszystkie auta z oferty, co do jednego
przebieg (100-180tys)
1 wlasciciel
bezwypadkowe
serwis w ASO
samochody 10-16 letnie; tu nie ma się co zastanawiac, tylko trzeba brać :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2016/01/28 14:54 #75357

  • DrPomarange
  • DrPomarange Avatar
No tak, te "perelki" wlasnie mnie zastanawiaja... Na zdjeciach ladnie wygladaja. Rozumiem, ze mozna oddac auto do wypucowania (pranie tapicerki i inne zabiegi kosmetyczne), to mi akurat nie przeszkadza. Gorzej jezeli ingerencja sprzedawcy idzie dalej (podleczony silnik motodoktorem, mega podrecony licznik i inne mechaniczne zabiegi).

Sprzedawca pisze, ze auto serwisowane w ASO TOYOTY w Niemczech, ksiazka serwisowa prowadzona do 2015 roku. Na przebieg i bezawaryjnosc sprzedawca daje pisemba gwarancje. Co o tym sadzicie? Na ile to blef a na ile prawda?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2016/01/29 13:29 #75374

  • kubski
  • kubski Avatar
nie widzialem, nie oceniam
ale śmieszą mnie teksty przy kilkunastoletnim samochodzie:
Stan Samochodu IDEALNY. Brak jakiegokolwiek wkładu. Wnętrze jak nowe. Nie ma najmniejszej ryski, zadrapania, czy przetarcia.

pucowanie auta to norma; ale obszywanie kiery ??
może mają dobre sztuki ale do komisów podchodze bardzo sceptycznie; jesli nie masz daleko obejrzyj 2-3 egzemplarze i bedziesz wiedzial
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2018/04/04 10:46 #83127

  • Piotr_eM
  • Piotr_eM Avatar
Witam,
Ostatni kupiłem tam auto. Przed przyjazdem nie otrzymałem nr vin, rzekomo zabiegany właściciel.Przejechałem po auto 300 km, sprawdziłem lakier, podłączyłem pod komputer, generalnie bezwypadkowe i poza spalonymi żarówkami nie było błędów. Auto trochę rozszabrowane z akcesoriów, rzeczywiście 1 właściciel w Niemczech ale brak książki serwisowej, podobno jest, tylko zawieruszyła się. Auto jest godne uwagi, przebieg jak na benzynę, 7 lat i 80 kkm trochę mały. Właściciel zarzeka się o autentyczności przebiegu, Informuję go, że przebieg sprawdzę tak czy siak. Nie ma sprawy - mówi. Za brakujące akcesoria cenę opuścił i auto kupiłem. Zarejestrowałem i jeżdżę nim, jest ok. Przebieg sprawdziłem i oczywiście o 90 kkm jest cofnięty. MABART po mojej informacji po kilku dniach w końcu odpowiada, że oczywiście nic o tym nie wiedział. Mogę w ciągu kilku dni zwrócić auto, które i tak jest już na mnie zarejestrowane. Proponowałem właścicielowi komisu zadośćuczynienie za oszukanie na przebiegu, miałby załatwić kilka akcesoriów na kwotę 500-600 zł. Nie zgodził się. Janusze biznesu działają dalej i ostrzegam przed MABART Częstochowa, Trzeba dobrze sprawdzić auto,czujnikiem, komputerem. Auto służy mi dobrze i po co był ten wał na przebiegu? Dla 500-600 zł szargać sobie opinię?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2018/04/05 16:15 #83141

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Kupiłeś niestety zapewne korelacje cena->przebieg->rocznik.
Jakbyś miał 280 tys km na liczniku to zastanawiałbyś się tak jak na autem przy stanie licznika 190 tys km?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Komis MABART. PL Czestochowa ul. Warszawska 241b 2018/04/06 14:18 #83172

  • kubski
  • kubski Avatar
jakby auto miało 280 tys na liczniku to pies z kulawą nogą nie chciałby go obejrzeć;
niestety ale w polskich realiach takie auto jest niesprzedawalne;
sam mówisz, że przebieg auta jak na 7 lat był mały (w komisowym aucie wg mnie nierealny).
no i dochodzimy do sedna polskiej patologii zakupów; auto cofnięte ale generalnie w porządku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport