Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Rad Motors Radom VIN WBA1C91040J522684 - "bezwypadkowe"

Rad Motors Radom VIN WBA1C91040J522684 - "bezwypadkowe" 2016/07/03 11:38 #77382

  • marcin.merkel@isd-poland.pl
  • marcin.merkel@isd-poland.pl Avatar
Dzień dobry,
chciałem się z Państwem podzielić opinią o salonie RAD MOTORS RADOM - autoryzowany dealer Forda, a tak naprawdę oszuści, którzy okłamują klientów i sprzedają powypadkowe auta jako bezwypadkowe.

W portalu OTO MOTO znajdowała się oferta BMW 1, wystawiona przez autoryzowanego dealera Forda Rad Motors z Radomia. Jedną z ważnych dla mnie informacji była informacja o tym, że auto jest bezwypadkowe. Po wizycie w Radomiu (straciłem na podróż cały dzień) i sprawdzeniu VINu okazało się, że samochód był poważnie uszkodzony, a Dealer ukrywał tę informację i okłamywał klientów odnośnie bezwypadkowości samochodu (poważnie uszkodzona maska i zdarzak, wystrzelone poduszki, zniszczona opona). Po moim telefonie do Kierownika salonu ogłoszeniu zostało zdjęte i pojawia się już bez informacji odnośnie bezwypadkowości, chociaż w tej samej rozmowie twierdził on, że szkoda była niewielka...

Dodatkowo wyceniono mi przedłużenie gwarancji w BMW na 4 lata lub 100 000 km na kwotę 2900 zł netto. Ciekawe jakie BMW przedłużyłoby gwarancję na samochód po tak poważnej szkodzie naprawianej zresztą w RAD Motors Radom, a nie w BMW.

VIN AUTA:
WBA1C91040J522684

Jako dowód dołączam raport VIN:
www.dropbox.com/s/l2dy78iqtmk7j9q/Raport...1040J522684.pdf?dl=0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rad Motors Radom VIN WBA1C91040J522684 - "bezwypadkowe" 2016/07/04 12:06 #77393

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Zapewne to to auto, prawda?
Skąd masz informacje, że były strzelone poduchuy?
W raporcie po zdjęciach nie zauważyłem?
Uszkodzenia faktycznie nie sa jakieś mocne, ale na pewno nie powinno być to nazwane autem bezkolizyjnym.


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport