Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Pan Robert z Sochaczewa

Pan Robert z Sochaczewa 2016/11/23 12:50 #79139

  • Doris
  • Doris Avatar
Witam chciałabym przestrzec przed panem, który udaje osobę prywatną a jest handlarzem. Auto w aukcji bezwypadkowe i śliczne.

otomoto.pl/oferta/toyota-auris-salon-i-w...olecam-ID6yBCul.html

Gdy się jedzie oglądać auto z tego ogłoszenia dowiaduje się, że "się sprzedało" (ale ogłoszenie twardo wisi w necie jako wabik). To nie ważne, że jedziesz 300 km w jedną stronę, po co dzwonić i Ci mówić, skoro przyjedziesz i może weźmiesz inny złom :evil:

Na podwórku z 5 innych aut (pan nie jest handlarzem, nieeeee) i jest inne :D Też białe, rok starsze, i z innym przebiegiem (większym oczywiście). Kiedy człowiek myśli, a co mi tam, przejechałem tyle kilosów, to się chociaż tym (całkiem innym niż w ogłoszeniu, no ale trudno) przejadę, okazuje się, że auto drży jakby się miało rozpaść. Na stacji diagnostycznej pan nie ma czasu, poleca znajomego, do którego i tak nie sposób trafić bo Pan Robert skręca do swojego kolegi. :blink:

Tak więc żeby oszczędzić czyjeś nerwy i czas ,jeśli ktoś chciał się wybrać po owo auto, oświadczam "SPRZEDAŁO SIĘ"

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pan Robert z Sochaczewa 2016/11/23 15:35 #79141

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ech Doris Doris...
Widać, że KASA tak przesłoniła oczka, że nie zważając na nic - wsiadamy i jedziemy!
Nieważne, że nie ma tańszego auta, a dziwnym trafem cała reszta jakieś 10 tys zł droższa...
Nie ma to najmniejszego znaczenia...
Wybiera Pani NAJTAŃSZĄ ofertę na otomoto i chyba na całym rynku motoryzacyjnym, potem wielkie zaskoczenie...
Naprawdę?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pan Robert z Sochaczewa 2016/11/23 18:15 #79147

  • Doris
  • Doris Avatar
Szkoda, ze wcześniej nie zwróciłam uwagi, że jest najtańsze ze swojego rocznika. Od ilości ofert w oczach się mieni. Ale czy to naprawdę powód żeby mieć gdzieś czyjś czas, paliwo oferując całkiem inne auto?? Czy nie prościej wystawić auto, które się posiada, zrobić zdjęcia i napisać, że śliczne, bez marnowania czyjegoś (I SWOJEGO!!) czasu..?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pan Robert z Sochaczewa 2016/11/23 19:29 #79148

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Pani Doris - ale proszę też zrozumieć czym jest marketing :(
Nie można wierzyć we wszystko co piszą, co wystawiają itd.
Pan Robert z Sochaczewa handluje autami, nie ukrywa się z tym - w innych ogłoszeniach pisze, że w ciągłm obrocie ma ok. 30 samochodów.
Więc nie rozumiem skąd zdziwienie u Pani?
Ufając Pani nie popełniła niczego złego - ale brakło w głowie takiego głosu rozsądku :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pan Robert z Sochaczewa 2016/11/24 09:25 #79151

  • Doris
  • Doris Avatar
Dla mnie wystarczyło, że było napisane, że nie jest firmą, więc nie szukałam innych ogłoszeń. Znalazłam tylko jedno gdzieś tam, ale po fakcie. Że nie można wierzyć -wiem - przejrzałam to forum ... :D Na przyszłość prześwietle sprzedawce z każdej strony a póki co mam spokój, bo auto już kupione :) B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport