Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: AutoKomis Teresy Weyssenhoff, 42-208 Częstochowa

AutoKomis Teresy Weyssenhoff, 42-208 Częstochowa 2019/11/22 19:13 #88635

  • iljash
  • iljash Avatar
Dzień dobry

Piszę w celu ostrzeżenia przed wspomnianym komisem. na Otomoto pojawia się pod świeżym kontem, aktywnym od 2019 roku jako "osoba prywatna TOMEK"
Link do GOOGLE MAPS ponizej:
goo.gl/maps/eCigDmmgdTBgmX4o7

Chcąc opisać w kilku zdaniach. Byliśmy oglądać Peugeot 207 RC 2010 rok. VIN VF3WM5FYCAW024204
www.otomoto.pl/oferta/peugeot-207-rc-1-6...zi8Ybt7RDe3OUOVn2h9U

Sprzedawca już przez telefon, nie budził żadnych pozytywnych odczuć, takie typowe " autko super, książki są, VIN udostępniam, po Vinie przecież Pan wszystko sprawdzisz, serwisowane do końca w ASO". No ciekawe, nie wiedziałem, że francuzy tak sprawdzisz... Nie muszę wspominać, że historia w takim AUTODNA urywa się zaraz po gwarancji gdzieś w okolicach 2014 roku, o czym też Pan nie wiedział, bo był zaskoczony.
Na miejscu dowiedzieliśmy się, że to żona wyszykuje i on kupuje, no i takie standardowe "ja się nie znam". Uwielbiam coś takiego słyszeć od osoby, która ma z 10-15 aut na placu, żyje najpewniej ze sprzedaży aut, ale on się przecież nie zna...żona wyszukuje. Pan zapewnia między innymi, że takiego auta się nie znajdzie i przebieg gwarantuje i w fakturę wpisuje!
Wracając do samego auta, na pewno Pan Tomasz nie miał pojęcia, że przód auta był "ruszany" już nie wnikam jak bardzo (spasowanie, spinki lub ich brak itd.), bo bardziej moją uwagę skupiły odczyty miernika lakieru, gdzie na tylnym błotniku od strony lewej (kierowcy) miernik systematycznie idąc od drzwi pokazywał coraz większe pomiary po 800-1200, a i chyba nawet 1600 mikronów, ale to jeszcze do przeżycia - wiadomo, 10 letnie prawie auto, mogło się gdzieś otrzeć. Z drugiej strony było lepiej, bo już drzwi pokazywały po 800 mikronów, a dalej w stronę błotnika było tylko lepiej, i tak na dużym obszarze błotnika miernik nie pokazywał w ogóle pomiaru (mam wyskalowany do 2000 mikronow). Na moje naprawdę normalne, nie ironiczne pytanie, dlaczego miernik nie pokazuje pomiaru z tyłu i czy Pan coś o tym wie, ten zamknął maskę, i stwierdził, że jak nam się auto nie podoba, to nie (cytat). Pan maskę zamknął i odjechał.

Także serdecznie nie polecam. 2 godziny w jedną stronę stracone.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport