Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA

LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/03/20 10:34 #9108

  • zgubek
  • zgubek Avatar
lux-cars.otomoto.pl/

otomoto.pl/mini-cooper-super-stan-C17922883.html

To kolejne Mini, ktore ogladalismy.W rozmowie telefonicznej jak zwykle uprzedzilem, ze nie szukam auta, ktore mialo naprawiane jakiegolwiek elementy, wiec jezeli tak jest to szkoda mojego czasu jak i sprzedawcy.Sprzedawca poinformowal, ze auto zostalo przez niego sprawdzone i grubosc lakieru jest identyczna na wszystkich elementach.

Po przyjezdzie okazalo ze ze jedna mala czesc zostala naprawiana (przedni błotnik), po czym sprzedawca przyniosl zdjecia jak to wygladalo przed naprawa.Na pytanie dlaczego w rozmowie telefonicznej mnie oszukał i twierdzil ze auto nie ma sladow zadnych napraw odpowiedzial, ze "inaczej byscie nie przyjechali".

Element ten nie dyskwalifikował auta i pewnie byśmy się na nie zdecydowali, bo tak to cale auto ma fabryczny lakier, wczesniej sprawdzilismy jego historie w BMW i wszystko sie zgodzilo z danymi w ksiazce serwisowej, jednak cala karoseria jest bardzo mocno porysowana, o czym tez niestety sprzedawca nie raczyl poinformować.Z kazdej strony rysy, niektore o dlugosci kilkunastu centymetrow, na nich porobione zaprawki lakierem o zupelnie innym odcieniu.
Po nas mial ktos niby z Krakowa przyjechac i auto ogladac, ale chyba rowniez nie kupił, bo wyjściowa cena dzisiaj zostala obnizona.

Kolejny dzien stracony w samochodzie i kolejne 600 km przejechane na darmo.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/20 11:52 przez zgubek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/04/10 18:02 #10047

  • LUX-CARS
  • LUX-CARS Avatar
Skoro zdecydował sie Pan wyraźić swoje niezadowolenie na forum myślę, iż uczciwie jest przedstawić sprawę z obu perspektyw by osoby czytające nasze posty mogły obiektywnie ocenić sytuacje. Tak więc następnego dnia po Pańskiej wizycie samochód został sprzedany klientom z Krakowa, którzy zdawali sobie sprawę, iż przyjeżdzają po samochód 8 leti. Logiczne jest, iż samochód z 2003 roku posiadający fabryczny lakier jak sam Pan przyznał będzie posiadał ślady eksploatacji tj. niewielkie rysy.W tym konkretnym przypadku było to pięć kilku centymetrowych rys, a nie kilkunastu jak Pan pisze. Jeśli ma Pan wątpliwości co do ich długości i ilosci mogę wysłać Panu zdjęcia do dalszej ekspertyzy. Życzę owocnych poszukiwań mini coopera, jednak nie sądze, że znajdzie Pan lepszego za cene 24tys. oraz z udokumentowanym przebiegiem 90tys.km
Myślę, że z Pańskim wyobrażeniem o kupnie samochodu używanego najrozsądniej będzie wybrać się do salonu BMW.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/04/10 18:52 #10049

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Myślę, że z Pańskim wyobrażeniem o kupnie samochodu używanego najrozsądniej będzie wybrać się do salonu BMW.
Oj, w salonach też różnie bywa :) można kupić przez przypadek szpachlowane i lakierowane - np. w salonie Fiata :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/04/14 08:44 #10228

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Pytanie do "LUX-CARS"-a

Czy w umowie kupna-sprzedaży umieścicie gwarancje o "nie cofniętym przebiegu", że "samochód nie miał żadnej poważnej stłuczki która powodowałaby uszkodzenie konstrukcji nośnej, zawieszenia i układu napędowego samochodu" oraz o "obecności i sprawności wszystkich poduszek powietrznych" łącznie z poddaniem się odpowiedzialności karnej w przypadku niezgodności.
Komisant przyjmując auto w komis, powinien dokładnie sprawdzić samochód, pod każdym względem, tak aby nie było niespodzianek i później mówienia "Ja nie wiedziałem".
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/04/14 12:41 #10249

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Ojojoj, takie oświadczenie , to nawet wątpliwe w salonie, na nówkę :S

Nie oczekujmy nieoczekiwanego

:pinch: panowie bez przesady :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/04/14 13:01 #10251

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Z salonu zdarzają się auta "po przejściach". Ale mają fabryczną gwarancję i można się "użerać" z salonem. Z takim komisem lub handlarzem to trzeba twardo. Jak nie wpisze to idzie się do innego. Jak ktoś jest uczciwy i wpisze co trzeba do umowy (miał kolizję, że miał bliskie spotkanie z UFO, i inne tam cuda niewidy) to wiesz co było robione. Wszystko sprowadza się do ZWYKŁEJ ludzkiej uczciwości, jak mawiał mój prof. od analizy matematycznej. Jak nie odpiszą to znaczy że kantują, tak jak właściciel "KOSS-CARS" i wielu innych komisy oraz niezliczona rzesza handlarzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/04/14 14:22 #10252

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
A to można się nachodzić, obecnie sprzedaję swoje wozidełko , i soooooory mimo tego że jestem jego pewien na 100%, to w życiu nie podpisał bym się pod takimi rzeczami :whistle: , może dla tego że jestem trzecim właścicielem :blush: a nie pierwszym , może dla tego że nowy właściciel może być nieuczciwy , bądź nawiedzony .A kto zagwarantuje mnie, że następnego dnia nie przypieprzy w coś ...hhmmm, naprawi w trzy tygodnie furkę , a potem będzie dochodził ,ŻE TAKĄ KUPIŁ ODE MNIE, rękojmia obowiązuje hhmmmm i będzie zonk , może w tę stronę spojrzeć :side:

pokłony
Ostatnio zmieniany: 2011/04/14 14:24 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: LUX-CARS Warszawska 64A Dąbrowa Tarnowska/k TARNOWA 2011/06/02 10:20 #12600

  • zgubek
  • zgubek Avatar
Ja to nie wiem co tu chce Pan obiektywnie oceniać, opisałem wszystko tak jak było bez grama jakiegokolwiek koloryzowania ;)
Proszę nie kłamać że klient z Krakowa kupił na drugi dzień to auto, gdyż przez ponad dwa tygodnie jeszcze było ogłoszenie z ceną wyjściową obniżoną do 22500, wiec może kupił i chciał od razu sprzedać z Pańskiego konta ;)
Nie było to pięć rys, tylko auto było porysowane tak że nadawało się tylko do ponownego lakierowania, również oszukał mnie Pan w rozmowie telefonicznej że nic nie było robione, a na miejscu się okazało co innego, naraził mnie Pan na stratę kasy na paliwo i cały dzień jazdy na darmo w samochodzie, od tego są tego typu fora żeby przestrzec przed takimi nieuczciwymi sprzedawcami, może następnym razem jak ktoś będzie się pytał telefonicznie to powie Pan prawdę i zaoszczędzi mu jazdy i pieniędzy na paliwo.
A czy znajdę czy nie znajdę to proszę się nie martwić, auto już dawno kupione, co prawda ze sporo większym przebiegiem, ale wizualnie idealne i bez żadnych napraw a o to głównie nam chodziło, Pan zapewniał w rozmowie telefonicznej że Pańskie auto takie jest a na miejscu okazało się niestety co innego.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniany: 2011/06/02 11:03 przez zgubek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport