Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Świebodzin audi a3 pomoc w ocenie .[VIN]

Świebodzin audi a3 pomoc w ocenie .[VIN] 2011/06/30 11:00 #13838

  • roher
  • roher Avatar
Witam prosze was o pomoc w ocenie tego auta i prosilbym tez o jakies sugestie dotyczace komisu .
otomoto.pl/audi-a3-navi-serwis-oryg-km-zarejestr-C19277032.html
pozdrawiam

otrzymalem od sprzedajacego VIN : WAUZZZ8P65A052489

bardzo prosze o sprawdzenie
Ostatnio zmieniany: 2011/06/30 12:56 przez roher.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Świebodzin audi a3 pomoc w ocenie .[VIN] 2011/07/01 10:58 #13867

  • IPOS
  • IPOS Avatar
O komisie nic nie wiem więc się nie wypowiem, coś kojarzę że kiedyś ktoś odradzał ogólnie Świebodzin ale naprawdę tego nie potwierdzę, może mi się miesza -w końcu ostatnio głośno o miasteczku było. Auto hmmm strasznie odpicowane aż do przesady ale to jeszcze nic złego...(może aparat też lipny :whistle: ). Co interesujące to jak zwykle przebieg 82000 km :dry: , wybacz ale KTO kupuje audi w wersji S-line 150 KM żeby robić niecałe 12 000 km / rocznie w NIEMCZECH. Kolejna rzecz to zderzak coś mi się wydaję że malowany był, środek wygląda nawet nawet ale to audi więc nie ma się co sugerować. Jeśli bym oglądał to koniecznie pod maskę zajrzeć czy jakiś nowych elementów nie ma. Bardzo dużo samochodów w ofercie są i takie z przebiegami powyżej magicznych 200 000 oraz nawet takie powyżej 250 000 więc może.....Jest książka serwisowa :S więc za telefon i dzwonić, nawet jeśli nie sprechen sie deutsch to po englisch się dogadać idzie. Vin wyskakuje mi tylko tabelka która niewiele mówi więc może ktoś inny pomoże.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Świebodzin audi a3 pomoc w ocenie .[VIN] 2011/07/01 17:14 #13876

  • ska
  • ska Avatar
AUDI A3 2.0 S-LINE ! ! !

to żaden s-line tylko zwykły ambition, z s-line to dolozyli mu tylko znaczki na listwach
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport