Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Auta - eBay

Auta - eBay 2012/01/23 01:14 #21160

  • pavka84
  • pavka84 Avatar
Witam, mam pytanie odnosnie auta sprzedawanych na ebay.de - mianowicie, czy warto wybrac ta forme do zakupu auta? Ceny wydaja sie byc ciekawe, licytacja, auta od pierwwszego wlasciciela....jakie sa plusy i minusy takiego zakupu, czy w ogole warto? Bede b. wdzieczny za wszystkie wskazowki. pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auta - eBay 2012/01/23 11:03 #21164

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Szczerze ? Ja bym sobie odpuścił tego typu transakcje, to jak kupowanie kota w worku. Może auto i od pierwszego właściciela, ale nic nie zastąpi oględzin auta na żywo. Poza tym, na takich zakupach można się naciąć oszusta. Już było kilka aukcji typu, że Ty wpłacasz kasę a oni auto ci przysyłają (auto w okazyjnej cenie, igiełka), a kończy się to tak, że ani kasy ani auta nie zobaczysz. Jak dla mnie to zbyt duże ryzyko.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auta - eBay 2012/01/23 11:05 #21165

  • pavka84
  • pavka84 Avatar
Wiesz chodzi mi o to, ze auto kupuje za wylicotowana kwote, nie przelewam jej na konto, tylko z gotowka jade do goscia , ktory to owe auto sprzedaje. Sprawdzam je na miejscu, jezeli sie wszystko zgadza z opisem - place, jezeli mam jakies podejrzenia zmieniam lokal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auta - eBay 2012/01/23 13:44 #21171

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Bardzo często jest tak że tym pierwszym właścicielem jest Turek który wyklepał to auto, Niemiec to nie debil bez umysłu i tanio dobrego auta nie sprzeda a często wartość dobrego i sprawnego auta po doliczeniu opłat przekracza wartość takiego kupionego u nas w kraju. Do tego dolicz koszty jazdy po auto i szukanie okazji, jak zrobisz 10tyś km oglądając wraki to można się załamać. Oczywiście że można trafić dobre auto w dobrej cenie ale to trzeba tam mieszkać albo jeździć na zakupy po parę aut i ściągać nie jedno ale 5 cz 10 aut nie mówiąc o tym że handlarze (Ci co ściągają dobre auta) wie gdzie jechać i gdzie nie kupować aut.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport