Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański

Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2012/10/03 18:22 #31145

  • bmwinfo
  • bmwinfo Avatar
Witam Serdecznie,

Od 10 lat zajmuje się sprzedaza samochodow, przez ten okres widziałem prawie wszystkie kombinacje stosowane przez oszustów-handlarzy. Proponuję profesjonalne oględziny samochodów używanych różnych marek , specjalizacja głównie BMW i Mercedes.

Informacje jakie przekazuje dla klienta marki BMW i Mercedes:

-sprawdzenie histori serwisowej w autoryzowanym serwisie
-sprawdzenie histori przebiegowej w autoryzowanym serwisie
-sprawdzenie dokumentów - legalność,książka serwisowa, inne
-dokładne oględziny samochodu - techniczne - wizualne, dokumentacja zdjęciowa
-sprawdzenie powłoki lakierniczej - w tym użycie czujnika lakieru
-ogólna opinia pojazdu
-wycena samochodu , ustalenie faktycznej wartości samochodu w programie eurotax
-możliwość sprawdzenia samochodu w stacji diagnostycznej , dekra lub w ASO BMW,Mercedes
-sprawdzenie wyposażenia samochodu według konfiguracji fabrycznej

Cena za usługę - 300zł - powyżej 50km od Trójmiasta dopłata za dojazd - 1zl za KM, obszar na jakim działam - cała Polska.


Informacje jakie przekazuje dla klienta innych marek:


-sprawdzenie oryginalności dokumentów
-dokładne oględziny samochodu - techniczne - wizualne, zdjęcia
-sprawdzenie powłoki lakierniczej - w tym użycie czujnika lakieru
-ogólna opinia pojazdu
-wycena samochodu , ustalenie faktycznej wartości samochodu w programie eurotax
-możliwość sprawdzenia samochodu w stacji diagnostycznej , dekra lub w ASO,


Cena - 200zł, powyżej 50km od Trójmiasta dopłata za dojazd - 1zl za KM , obszar na jakim działam - cała Polska.

Za dodatkową opłątą :
-sprawdzenie histori serwisowej ,histori napraw wypadkowych ,histori przebiegowej w serwisie ASO + 50zł

tel:531 306 744
Wystawiam Faktury Vat


P.S
Dzieki przekazanym informacja z mojej wyceny , zainteresowany zakupem pojazdu , będzie wiedział czy ma inwestować w przegląd przed zakupem i ostatecznym sprawdzeniem samochodu w aso czy tez ma sobie poszukać inną igiełkę:-) Zapraszam wszystkim zainteresowanych.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2012/10/03 18:26 przez bmwinfo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2012/11/30 09:43 #34595

  • sxcsdfsdf
  • sxcsdfsdf Avatar
nowy numer:

513 485 094
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2012/12/29 13:47 #35759

  • sxcsdfsdf
  • sxcsdfsdf Avatar
nieaktualne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2013/01/07 19:27 #36239

  • sxcsdfsdf
  • sxcsdfsdf Avatar
miałem problemy z numerem, wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem auta przed zakupem w trójmieście i okolicach zapraszam pod numer : 513 820 191
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2013/01/08 21:44 #36303

  • maro
  • maro Avatar
Od 10 lat zajmuje się sprzedaza samochodow, przez ten okres widziałem prawie wszystkie kombinacje stosowane przez oszustów-handlarzy.

Wyglada to tak jakbys i o sobie taki pisal skoro piszesz tak ogolnikowo
Czyzby braklo klientow i zmieniamy profil dzialanosci?
Oczywiscie nie mam zamiaru Cie urazic tym postem jedynie moje spostrzezenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2013/01/09 09:03 #36324

  • sxcsdfsdf
  • sxcsdfsdf Avatar
No cóż każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii:-)

Na brak klientów nie narzekam. Raczej na brak pewnych samochodów do sprzedaży. Profilu działalności na razie nie planuję zmieniać jest mi dobrze. Uważam że nabyte doświadczenie może troszkę mniejsze od harrego potera warto wykorzystać. Kupuje , sprzedaje , robię to co lubię i biorę za to kase :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2016/05/10 16:10 #76786

  • t.poduch
  • t.poduch Avatar
Czesc
Mam 2 auta do sprawdzenia w Pruszczu Gdanskim (a dokladnie w miejscowosci Nowa Wieś Rzeczna) - jedno Audi a drugie BMW.
Bylbys zainteresowany?
Jesli tak - prosze odpisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tomasz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pomoc przy oględzinach samochodów -BMW i inne- Gdańsk Sopot Gdynia Chojnice Człuchów Tczew Czersk Pruszcz Gdański 2016/05/10 16:23 #76797

  • t.poduch
  • t.poduch Avatar
Sorry, to nie okolice Pruszcza a Starogardu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport