Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Pytanie ogolne - przeglad w ASO

Pytanie ogolne - przeglad w ASO 2013/03/05 13:46 #39407

  • Longer
  • Longer Avatar
Witam,

Nie wiedziałem gdzie umieścić to pytanie, może tutaj będzie ok. Nigdzie też nie mogę znaleźć podobnego tematu. Od stycznia poszukuje volvo s40 i na razie bez rezultatów. Ostatnio znalazłem ciekawą ofertę jednak około 300km ode mnie. Auto chciałbym sprawdzić w ASO. W Poznaniu to koszt 400zl. Niestety właściciel komisu w ogóle nie chce słyszeć o czymś takim, że jeżeli ASO stwierdza, że auto bite, albo kręcony licznik to ja nie pokrywam kosztów tego przeglądu.

I teraz moje pytanie. Jak to jest ? Kiedy kupujecie auto zawsze pokrywacie koszty takiej kontroli ? Nawet jeżeli wychodzi z tego składak, który przejechał pół miliona (sytuacja ekstremalna). Czy jednak handlarz powinien pójść na układ, że jeżeli auto bite to on pokrywa koszty takiego przeglądu i to powinno być oczywiste ?

W sumie to już trzeci przypadek, kiedy myślę nad konkretnym autem i ten problem mam na minus.

Nie wiem już sam jak to odbierać. Po części na pewno boją się maruderów, dla których malowany zderzak będzie problemem nie do przejścia, no ale skoro pisze, że bezwypadkowy to co mu szkodzi ?


Dzięki za jakieś konkretne odpowiedzi :)


Pozdrawiam,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanie ogolne - przeglad w ASO 2013/03/05 13:54 #39410

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
jak hadlarz jest niepewny auta albo cos kombinowal to w zyciu sie na to nie zgodzi ;) zanim co to kup sobie miernik lakieru za 50zl magnetyczny z allegro i umow sie na zwykla stacje diagnostyczna. Pracuja tam ludzie znajacy sie na autach.. powiedza ci wszystko. Poza tym 400zl za sprawdzenie s40 to troche przegiecie palki..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport