Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2021/03/18 13:00 #91238

  • Jan D
  • Jan D Avatar
Skorzystałem z pomocy Inspektora i jestem bardzo zadowolony z jego pomocy. Znalazłem kontakt do niego na tym forum i postanowiłem spróbować:

- Świetny kontakt przed zakupem jak i po inspekcji;
- Bardzo szczegółowy raport o stanie technicznym pojazdu, Inspektor odpowiedział na wszystkie moje pytania;
- Bogata dokumentacja zdjęciowa;
- Duża wiedza o motoryzacji;
- Dobry przegląd rynku samochodów, który może pomóc w podjęciu decyzji;
- Bardzo atrakcyjna cena

Napiszę tak - jeśli masz wątpliwości co do samochodu, lokalizacja auta daleko od Twojego miejsca zamieszkania bądź po prostu chcesz wsparcia profesjonalnego mechanika - polecam zdecydowanie Inspektora.

P.S. Ostatecznie śmigam z moja rodzinką sprawdzonym S-MAXem ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2021/08/07 12:20 #91929

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Bardzo dziękuję za opinie :) informuję, że jestem już aktywny po urlopie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2023/06/30 20:57 #92393

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
W związku z pytaniami.. Tak nadal aktualne ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AutoRaport