Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/07/16 05:55 #46709

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
UWAGA WZNAWIAM DZIAŁANIA W ZWIĄZKU Z WIELOMA PYTANIAMI. Od 5.05.2020 wykonuję inspekcje zgodnie z ofertą poniżej. Jedyna zmiana to ograniczenie terenu inspekcji do MAŁOPOLSKI I ŚLĄSKA
Pisz EMAIL - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
OFERTA CAŁY CZAS AKTUALNA 2023 rok/b]
Witam. Chcesz abym obejrzał jakieś auto na terenie Śląska, Małopolski? Fachowo. Pisz Pisz EMAIL - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - odpisuje szybko (wyślij jeżeli posiadasz link do ogłoszenia, vin i swoje oczekiwania - odpisuje max 24H - jeżeli nie ma odpowiedzi to sprawdź folder SPAM). Zakres i ceny ustalane indywidualnie. Wykonuję zdjęcia wg życzenia (ostatnio sprzedający robią problem i nie chcą aby robić zdjęcia wiec może być tak, że nie będę w stanie zrobić nic), na życzenie opisuje stan w pełnym raporcie pdf z opisem elementowym i moja opinia. Opcja standardowa to rozmowa telefoniczna po inspekcji (proszę o podawanie numeru telefonu przy zamówieniu inspekcji lub wybraniu raportu pdf) Nagram filmik. Wynegocjuję cenę. Przeprowadzę kontrole dokumentów wraz z sprawdzeniem vin. Wykonuję pomiary lakieru profesjonalnym miernikiem alu/fe/ocynk.
Duża elastyczność czasowa i dokładność. Doświadczenie. Zapraszam także do uczestniczenia osobiście w inspekcji co daje możliwość osobistego zapoznania się z pojazdem i jego wadami/zaletami.
Przykładowe cenniki zewnętrzne :
Ścieżka diagnostyczna : od 30-60zł (płatne diagnoście) w 50% przypadków z fakturą/paragonem
Pisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zalecam kontakt e mail. Dla zainteresowanych podam numer telefonu .
Jest możliwość przeprowadzenia inspekcji także w DOLNOŚLĄSKIM, ŁÓDZKIM, PODKARPACKIM, OPOLSKIM, ŚWIĘTOKRZYSKIM tylko w weekendy i święta. Oczywiście przy tych województwach cenniki są inne ze względu na odległość.
MAŁOPOLSKA I ŚLĄSK NORMALNIE W TYGODNIU CODZIENNIE WYKONUJE.
Koszt dojazdu na inspekcje liczę wg map www.targeo.pl z opcja omijaj trasy płatne. Na życzenie pognam autostradą oczywiście zgodnie z przepisami :evil:
Uwaga sprawdzam także samochody dostawcze i ciężarowe! Także aluminiowe np audi a8 itp.
Dodaje informację co obejmuje inspekcja-
-Kontrola blacharsko lakiernicza + korozja
-Kontrola techniczna na postoju i podczas jazdy próbnej (jeżeli pojazd posiada dopuszczenie do ruchu i sprzedający pozwoli)
-Kontrola dokumentacji i wyszczególnienie nieprawidłowości
-Dokumentacja fotograficzna całego samochodu i w miarę możliwości dokumentów (szczególnie komisy czasami mają uczulenie na aparat ale walczę wtedy o fotki)
-Na życzenie raport w pdf z opisem elementowym i moja opinia (standardowo dzwonie po inspekcji i przedstawiam jej wyniki szczegółowo uzupełniając zdjęcia na e-mail po rozmowie)- proszę podawać numer telefonu po zamówieniu usługi)
Raport telefoniczny po inspekcji staje się standardem a raport w pdf opcją na życzenie.
EDIT 15.03.2015
DO ODWOŁANIA GRATIS DO KAŻDEJ INSPEKCJI PODSTAWOWA DIAGNOSTYKA KOMPUTEREM!!
(oczywiście jeżeli sprzedający pozwoli - bywają sprzedający bardzo trudni w współpracy)
Nie obsługuje komputera fiata i ALFA.
Oferta inspekcji cały czas aktualna! Nie każdy komentuje inspekcje w tym temacie a ja ostatnio mało bywam na forum. E-mail mam online cały czas. Zapraszam do kontaktu.

Pisz EMAIL - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ostatnio zmieniany: 2023/06/30 20:57 przez Inspektor.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/07/19 07:27 #46850

  • Piniu21
  • Piniu21 Avatar
Witam, korzystałem z usług abc1234xx przy oględzinach paska b6 - naprawdę fachowa usługa ! Dostałem bardzo szczegółowy raport opisujący stan auta oraz wszelkie niedoskonałości, oraz mnóstwo zdjęć :)
Także naprawdę polecam, myślę ze połowy tych usterek, ubytków lakieru, itd. niezauważanym nawet będąc na miejscu osobiście :)
Cena również nie jest wygórowana! naprawę warto!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/07/19 08:36 #46865

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
:) polecam sie na przyszlosc ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/08/13 17:16 #48145

  • maciekOB
  • maciekOB Avatar
abc1234xx to prawdziwy profesjonalista, usługa inspekcji prowadzona była wzorowo (mimo, że byłem 250 km dalej). Wyczerpujący raport, mnóstwo zdjęć i dobry kontakt spowodowały, że dobrze wiedziałem jak wygląda sytuacja. Jednak przede wszystkim doświadczenie i wiedza pozwoliły zweryfikować prawdziwy stan i uchronić przed przyjazdem i zakupem Mazdy 2 "igiełki" :)
Polecam wszystkim którzy się wahają.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/08/13 20:54 #48152

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Dzieki za opinie ;) zobaczymy co pokaze honda jutro.. bo mazda zawiodla na maxa.. szpachla nawet w bagazniku a bezwypadek mial byc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/08/19 22:18 #48423

  • michal_06
  • michal_06 Avatar
Abc1234xx sprawdzał mi samochód który chciałem kupić. Zrobił to naprawdę profesjonalnie, zauważył wiele wad w samochodzie dzięki czemu nie musiałem sam tracić czasu na dojazd na miejsce. :) Kontakt również bardzo dobry, wstępne informacje o samochodzie dostałem SMSem zaraz po oględzinach.
Polecam, jestem bardzo zadowolony z jakości usługi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/08/20 16:47 #48440

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Dzieki za opinie :) Przy okazji zapraszam do udzielania sie na forum :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/10/18 08:44 #50804

  • Astaroth
  • Astaroth Avatar
Szczerze polecam abc1234xx. Oszczędził mnóstwa nerwów przy wyjeździe na drugi koniec kraju po auto, które miało być w przyzwoitym stanie, a okazało się zardzewiałymi zwłokami ze wspawanym dachem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/10/29 20:53 #51318

  • Predator92
  • Predator92 Avatar
Pełen profesjonalizm i rzetelne informacje dotyczące samochodu. Nie była to stracona inspekcja, ponieważ dzis jestem szczęśliwym posiadaczem sprawdzanej Alfy 159 :)

Sprzedający był tak zachwycony cała otoczką, że prosił o zostawienie kontaktu do tego Pana, w razie jakby kiedyś sam kupował samochód zeby skorzystać z w/w usług :)

Człowiek naprawde czuje sie spokojniej gdy na inwestycje (czesto dużych pieniędzy) rzuci okiem fachowiec :)

POLECAM !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/10/30 15:00 #51338

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Dzieki za opinie ;) bezawaryjnosci zycze ;) Tez mi wlasnie mowil sprzedajacy ze zapisuje numer do mnie :) oby wiecej takich autek ladnych uczciwych jak ta alfa :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/11/10 21:54 #51882

  • macikkkk
  • macikkkk Avatar
Wspaniale wykonane zadanie . Samochód sprawdzony z każdej strony , wszystko od A do Z , dobrze , że byłeś i sprawdziłeś i otworzyłeś mi oczy co się z nim działo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2013/11/11 23:16 #51949

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
ojj dzialo sie z nim dzialo. A airbagi upchane pod zaslepki mistrzostwo. Zaraz bedzie w uwaga na to auto wisial :) ciezko z tymi autami w naszym kraju..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/01/26 12:02 #55917

  • Tormen
  • Tormen Avatar
Naprawdę polecam! Zadanie wykonane profesjonalnie, błyskawicznie, rewelacyjny raport z oględzin.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. :)
Maciej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/03/28 11:55 #59247

  • lp78
  • lp78 Avatar
Także na całego POLECAM ! Świetny kontakt, pełna informacja i sprawdzenie (a dokładniej to można powiedzieć - prześwietlenie) całego samochodu. ! POLECAM! :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/05/15 19:33 #61899

  • Apollo79
  • Apollo79 Avatar
Inspektor - wielkie podziękowania za profesjonalne sprawdzenie autka w Dąbrowie - raport super. Uciekło, ale jak będę szukał następnego to na pewno odezwę się na tym forum.
Super, że są tacy ludzie jak Wy tutaj, którzy obiektywnie i bez emocji pomagają ocenić samochód przed zakupem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/05/17 18:26 #61963

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Szkoda bo dobre bylo. Ale mam nadzieje ze zakupione w benzynie bedzie bezpieczniejszym wyborem niz ten diesel :) oby sluzyl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/07/03 12:15 #63911

  • zlociutki
  • zlociutki Avatar
Niestety, ale inspekcja nie doszła do skutku z mojej winy.
Jestem bardzo zobowiązany dla Inspektora za poświęcony mi czas i żmudne odpowiadanie na moje wszystkie pytania. Pisząc tutaj chciałbym bardzo mu za to podziękować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/10/14 07:45 #67009

  • supeer
  • supeer Avatar
Musialem zalozyc konto bo naprawde warto podziekowac Inspektorowi za sprawdzenie auta.

Kontakt bezproblemowy, odpowiada na kazde pytanie, co do inspekcji bylem zaskoczony zauwazonymi uwagami-ja bym na to nie spojrzal.
Zaoszczedzil mi okolo 1200km drogi( we dwie strony) po auto, ktorego i tak bym nie kupil.
Znalazlem kolejne w rejonie, emial juz wyslany.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/10/14 18:06 #67029

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Dziekuje za opinie :) oby te autka byly tylko lepsze bo ostatnio coraz gorzej z ich stanem :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

A [POMOC] INSPEKCJA INSPEKCJE cała MAŁOPOLSKA ŚLĄSK profesjonalnie - z klientem lub samodzielnie. miernik lakieru, stacja diagnostyczna full , SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM MALOPOLSKA SLASK KATOWICE KRAKOW GLIWICE ZABRZE RUDA SLASKA MYSLOWI KOMPUTER 2014/10/14 18:07 #67030

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Dziekuje za opinie :) oby te autka byly tylko lepsze bo ostatnio coraz gorzej z ich stanem :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: AutoRaport