Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Inspekcja Samochodów Volvo przed zakupem - Wielkopolska (Poznań, Gniezno, okolice)

Inspekcja Samochodów Volvo przed zakupem - Wielkopolska (Poznań, Gniezno, okolice) 2014/06/18 12:06 #63194

  • alienek
  • alienek Avatar
Witam.

Oferuję pomoc lub wyręczenie przy oględzinach samochodów marki Volvo, zwłaszcza > 99 r.

Dysponuję wiedzą techniczną dotyczącą w/w marki, dokonałem już dziesiątek inspekcji samochodów tej marki - sam też posiadam Volvo od kilkunastu lat (już 7 auto tej marki).

Jestem dostępny na forum Volvo (volvoforum.pl) pod tym samym nickiem - alienek, można sprawdzić, nie jestem anonimową osobą.

Osoby (nie tylko z forum), które kupiły auto z mojego polecenia po oględziach, są w 99% przypadków zadowolone. Tak samo te, którym odradziłem :)

Inspekcja przeze mnie wykonana obejmuje przede wszystkim:
- ocenę wizualną
- sprawdzenie kilkudziesięciu różnych elementów pod kątem ich oryginalności (czy auto nie było bite, spawane, jakie są braki w śrubkach, plastikach, innych elementach, etc.)
- pomiar grubości lakieru
- podłączenie pod VIDĘ/DiCE (specjalny soft + urządzenie do inspekcji praktycznie każdego podzespołu auta)
- ocenę stanu technicznego (zawieszenie, silnik, sprzęgło, wydech, etc).


Koszt do uzgodnienia telefonicznie lub PW.

Wystawiam FV jako legalnie działająca firma!

Pozdrawiam, Michał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport