Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta

[INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2010/12/21 11:13 #5007

  • bartekbl
  • bartekbl Avatar
Oferuję pomoc w sprawdzeniu stanu technicznego szukanego przez Państwa samochodu, badanie auta obejmuje :

-Dokładny fotoreportaż auta ze szczegółową dokumentacją. ( jeśli jest możliwość obejrzeć auto od spodu w kanale również tworze fotorelacje z uwzględnieniem wszystkich istotnych elementów auta)
-Badanie grubości powłoki lakierniczej
-Badanie skanerem diagnostycznym
-Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego auta poprzez jazde próbną
-Za ewentualną dopłatą możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej

tel. 790-81-81-84
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ze szczególnym uwzględnieniem marki BMW ( E36,E46,E39,E38)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2010/12/21 18:52 #5018

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Hmmm... Pierwszy post i od razu oferta płatnej inspekcji na życzenie...
Nie powinno być tak, że coś pokażesz, jakąś wiedzę...?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2010/12/22 10:40 #5023

  • bartekbl
  • bartekbl Avatar
hmm.... a czy ktoś tutaj cos wspomniał wcześniej o płatnej inspekcji ?? dla mnie to hobby a nie metoda na zarobek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2010/12/22 11:24 #5024

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Czyli rozumiem, że robisz to po prostu charytatywnie, kompletnie bez kosztów?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2010/12/24 13:25 #5063

  • bartekbl
  • bartekbl Avatar
1. kolego Kris ( o ile moge Cie tak nazywać ), nie pobieram za to opłat, nigdzie też nie pisałem że biore tyle i tyle za sprawdzenie auta i zrobienie kilkunastu zdjęć, których zrobienie kosztuje mnie jedynie zużycie energii w bateriach. No chyba że ktoś zażyczy sobie żebym mu je wywołał ( a tak już było ). Jeśli auto stoii w Radomsku bądź Częstochowie w chwili gdy mam czas moge podjechać i obejrzeć, natomiast wszelkie dalsze rejony wystarczy ze mi zatankujesz albo oddasz za paliwo a chętnie podjade i "zrecenzuje" dane auto.

2. Napisałem w temacie że "pomoge" a nie że "oferuję usługę", a słowo "pomoc" dla mnie kojarzy się z czymś z własnej dobrej nie przymuszonej woli.

3. gdybym chciał za to brać pieniądze możesz mi wierzyć że ogłaszałbym się też gdzie indziej w bardziej komercyjnych serwisach.

4. Jak swoim tematem na tym forum uraziłem godność jakiegoś "inspektora" lub kogoś jeszcze można usunąć, nie pogniewam sie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2010/12/24 23:43 #5066

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Tzn - troszkę mnie nie zrozumiałeś :)
Cieszy mnie to, że robisz to bez kosztów - chodziło mi tylko o uściślenie.
Dziękuję za odpowiedź i jeśli Cię jakoś uraziłem to nie gniewaj się.
Ostatnio zmieniany: 2010/12/24 23:44 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2011/01/25 23:34 #6537

  • Sistemo
  • Sistemo Avatar
Witam Bartekbl,
jestem zainteresowany kupnem audi A4 B6 1,9 TDI które stoi w częstochowskim komisie. Z tego co udało mi się przeczytać, oferujesz swoją pomoc w sprawdzeniu auta. W związku z czym prosiłbym Cię o sprawdzenie, oczywiście w chwili wolnej poniższego auta.
Z tego co udało mi się zauważyć to przedni zderzak odstaje troche za bardzo odlampy ze strony pasażera.
Będę bardzo wdzięczny za pomoc:)

Podaje Link i adres komisu:
otomoto.pl/audi-a4-skora-xenon-1wl-bezwyp-igla-C16905838.html
F.H. GEORGE - AUTO KOMIS RAKOWSKI
Dźbowska 66 42-280 Częstochowa
Tel: +48 - 34 - 34 11 777+48 - 512-188-855, 505-455-519+48 - 504-260111

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2011/01/26 00:11 #6538

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Nieeeeeee, tylko nie tam...
Poczytaj kolego o p. Rakowskim - o jego rewelacyjnych lukrowych okazjach które g...wnem są podszyte.

bez-wypadkowe.net/showthread.php?196-AUT...ochowa&p=666#post666

forum.gazeta.pl/forum/w,55,97974112,1096...Rakowski_opinie.html

Omijaj dalekim łukiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2011/01/26 06:50 #6541

  • bartekbl
  • bartekbl Avatar
w ten weekend nie dam rady niestety jak cos to moze w przyszlym tygodniu podjade jak bede leciał trasą i obejrze.
Ostatnio zmieniany: 2011/01/26 06:53 przez bartekbl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2011/01/26 10:55 #6545

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
bartekbl napisał:
znam osobe która kupiła tam Seata Leona, po niecałym roku czasu okazało się że auto było po dachowaniu, wyszło przez przypadek bo ta osoba miała tez stłuczke i auto trafiło do warsztatu co sie tym zajmują, miałem przyjemność je wtedy rozbierać :)

Szkoda, że to skasowałeś... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2011/02/04 07:38 #7079

  • jarekfish
  • jarekfish Avatar
Drodzy koledzy,
Poszukuje mazdy 6 po faceliftingu tj. po 05.2005. Generalnie interesuje mnie wersja hatchback.
Ogladalem mazde 6 w Krakowie z ponizszego ogloszenia:
otomoto.pl/mazda-6-1-wlasc-exclusive-serwisowana-C16542201.html
Autko ladne, ale ma niejasna przeszlosc i bylo malowane z prawej strony na wysokosci drzwi bagaznika za tylnymi drzwiami. Przynajmniej tak deklarowal sprzedwaca i takie zdjecia pokazywal na komorce...;) Poza tym wiele niejasnosci. A to galke zmiany biegow ktos ukradl, a to nie ma kola zapasowego. Wrazenia z jazdy probnej pozytywne, ale nie jestem specjalista i nie mam odpowiedniej skali porownania.
Poza tym zaciekawilo mnie ogloszenie z linku ponizej:

otomoto.pl/mazda-6-serwis-bezwypadek-vebasto-alu-C16533669.html

Czy Panowie z okolic Czestochowy byliby chetni na podjechanie w wolnej chwili do sprzedawcy?
Zwroce koszty paliwa.
Chcialbym wiedziec czy jest rzeczywiscie bezwypadkowy i dobrze utrzymany. Ponadto ciekawi mnie ten przebieg...

Z gory dzieki za wszelkie informacje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2012/03/06 07:16 #23259

  • Colabor
  • Colabor Avatar
Witam.
Przymierzam się do Corolli Verso 1.8 (benzyna). Wiadomo, o pewne i zadbane auto ciężko, a jeździć z Wrocławia po całym kraju w ciemno to masakra.
W miarę możliwości proszę o pomoc w ocenie 2 ofert:
1. Starachowice (Grzegorz Janiec, TOY-CARS, Jana Pawła II 63, 27-200 Starachowice, REGON: 260424276, NIP: 664-147-18-48)
allegro.pl/show_item.php?item=2167107150
2. EURO CARS, Czechy 254, 98-220 Zduńska Wola, tel.: +48 693 378 363
otomoto.pl/toyota-corolla-verso-sol-klim...basto-C23151677.html
Pozdrawiam
Maciej
Wrocław
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [INSPEKCJA][CZESTOCHOWA, PIOTRKOW TRYB, OKOLICE WOJ.SWIETOKRZYSKIE, LODZKIE], pomoge w znalezieniu i sprawdzeniu stanu technicznego auta 2012/10/02 13:58 #31079

  • lukaszanc
  • lukaszanc Avatar
Witam czy możecie coś więcej powiedzieć o komisie SALON SAMOCHODOWY LIDER S.C. przy ul. JAGIELLOŃSKA 125/127 w Częstochowie ????

Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport