Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Pomoc/Włocławek, Bogusławice/AudiA6C7 2.0/Odpłatnie

Pomoc/Włocławek, Bogusławice/AudiA6C7 2.0/Odpłatnie 2017/04/30 15:44 #80546

  • Mariusz
  • Mariusz Avatar
Witam
Poszukuję kogoś do sprawdzenia - inspekcji odpłatnej – Audi A6 C7 2.0 TDI 177KM, kogoś z VCDS.

Byłem oglądać ten samochód: WAUZZZ4G1CN157470

allegro.pl/a-6-2-0tdi-177km-2xs-line-ful...rix-i6803183030.html
www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-a-6-2-0tdi...x-full-ID6ypTrw.html

Parę rzeczy się nie zgadza, ale to, na czym mi zależy najbardziej jest chyba ok.
3X s-line, ful-led, duża nawigacja, czujniki parkowania, manualna skrzynia , elektryczna klapa itp.
W środku jest trochę zaniedbany, szyba czołowa wymieniona w 2015r w serwisie.
I tak porobiłem zdjęcia, ale za mało:(

Denerwuje mnie rdza na bloku silnika, taki nalot, może ktoś też miał z tym do czynienia?
Byłem oglądać inne dwa samochody, to miało to samo, jakby powiedzieć ten tym tak ma.
Miernikiem był sprawdzany na stacji diagnostycznej we Włocławku. Był podłączony pod komputer i wyszły dwa błędy, ale z braku czasu nie były kasowane itp. raczej mało istotne.

Chciałem tym samochodem pojechać na hamownie tylko też ciężko jakoś tam w pobliżu znaleźć, aby sprawdzić ile KM. Np. brat kupił samochód VW i miało być wszystko Oki , a wyszło na hamowni ze ma intercooler od słabszego i miał o 30KM mniej samochód.
Posiadam foto z tablicami byłymi niemieckimi.

Ten samochód jest już długo na sprzedaż, chyba mało, kto chce kupić 2.0 TDI w takim dużym samochodzie.
Poszukuję kogoś komu mogę zlecić sprawdzenie z VCDS czy można sprawdzić jakoś poduszki itp. ?
Posiadam w tej chwili Audi A4 B8 i potrzebuję większego. Ciężko znaleźć z takim wyposażeniem Audi.
Mam tam też zdjęcie podszybia , ale tylko kawałek.

Wduszone jest pokrętło od nawiewu i pokrętło od głośności chyba nie ma ringu.
Bardzo bym był wdzięczny, może ktoś ma gdzieś dostęp do jakiś zdjęć tego samochodu np. rozbitego
Jeździł on po Niemczech.
Bardzo Dziękuję za jakąkolwiek pomoc w sprawie tego samochodu.
Pozdrawiam
















Mariusz
509 450 950
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport