Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Pomoc przy weryfikacji auta bmw f10 525d od Jackpol auto Płock nr vin-WBAXA31060C584279

Pomoc przy weryfikacji auta bmw f10 525d od Jackpol auto Płock nr vin-WBAXA31060C584279 2019/06/14 11:07 #87479

  • Mateusz Gierlak
  • Mateusz Gierlak Avatar
Witam serdecznie,
We wtorek chciałbym jechać oglądnac i ewentualnie kupić ten pojazd,ale oczywiście nie chciałbym zostać oszukany. Auto prezentuje się niezle na zdjęciach itp. Pobralem raport o samochodzie z Belgii,wydaje się że wszystko jest ok,lecz chciałbym jednak aby oględziny zostały również zrobione przez osobę która się na tym po prostu zna. Czytałem trochę o tym sprzedającym,dlatego mam lekkie obawy.Auto to BMW serii 5,f10 z 2011 roku,modelowo 2013,525d nr. VIN WBAXA31060C584279
Podaje również link do aukcji,jeśli ktoś mógłby mi pomoc to proszę o kontakt mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pozdrawiam serdecznie i załączam link do oferty.

www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-525da-...is-aso-ID6zEXSP.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc przy weryfikacji auta bmw f10 525d od Jackpol auto Płock nr vin-WBAXA31060C584279 2019/06/15 10:25 #87485

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ogłoszenie nieaktualne ale

Płock czyli zdjęcia zawsze ładne bo ten obszar robi zawodowy fotograf wynajmowany przez handlarzy,
Płock jako teren do zakupu samochodów taki sobie, ogólna opinia to szroty, wałki na licznikach itp ale nie należy od razu wykluczać.
Jak masz opinię negatywne o sprzedawcy w ilości większej niż 3 to warto mieć taką ofertę jako do dokładnej weryfikacji.

U nas na forum masz ludzi zajmującymi się profesjonalnymi inspekcjami aut przed zakupem:
www.bezwypadkowy.net/forum/50-pomoc-przy...j-lubelskie?start=60
To chyba najbliżej ale warto poczytać inne tematy.

Albo skorzystać z opcji naszego partnera:
www.autotesto.pl/jak-sprawdzamy-auta/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport