Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Szukam osoby która ma możliwość sprawdzenia historii auta z Holandii.

Szukam osoby która ma możliwość sprawdzenia historii auta z Holandii. 2011/02/08 21:45 #7377

  • Aerodynamiczny
  • Aerodynamiczny Avatar
Witam, kupiłem w Holandii auto i dla zaspokojenia własnej ciekawości chciałbym dowiedzieć się jaki ma oryginalny przebieg.Niestety opcja "Sprawdz Auto" nie działa mi dla samochodów z Holandii:( Numery tablic auta to 04-FL-TB.Bede wdzięczny za pomoc! Pozdr
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szukam osoby która ma możliwość sprawdzenia historii auta z Holandii. 2011/02/09 20:01 #7400

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
niestety nic nie znalazłem o tym aucie po numerach rej. jest jeszcze opcja wykupienia płatnego raportu w Holandii i zapewne poznasz przebieg (koszt to o ile dobrze pamiętam 4-5 euro)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szukam osoby która ma możliwość sprawdzenia historii auta z Holandii. 2011/02/09 20:04 #7401

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Pagina niet gevonden
De link die u heeft gebruikt, werkt helaas niet meer. Sorry voor het ongemak.

U kunt het volgende doen:
Bekijk of u het internetadres goed heeft getypt.
Probeer via de homepage te vinden wat u zoekt.
Neem contact met ons op als u een vraag heeft.
Zoeken

Tak więc trzeba czekać aż naprawią no chyba że jest to celowe działanie i wyłączenie strony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Szukam osoby która ma możliwość sprawdzenia historii auta z Holandii. 2011/02/09 22:43 #7427

  • Aerodynamiczny
  • Aerodynamiczny Avatar
Dzięki:) z tego co wiem można to zrobić ale potrzebne jest holenderskie konto bankowe którego nie posiadam:/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport