Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4

Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/21 19:31 #7970

  • Dycha78
  • Dycha78 Avatar
Witam
Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś mógłby mi pomóc i sprawdzić poniższe auto:
http://otomoto.pl/renault-scenic-rx4-C17549899.html
vin vf1jabs0e27631025

Bardzo proszę o informacje w jakim terminie i w jakiej cenie mogłoby odbyć się takie sprawdzenie.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/21 19:51 #7971

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
przebieg rewelacja jak na diesla 10-letniego!!sadzac po scenerii robia tam inne samochody widac bmw tracone w tylni błotnik,spasowanie przodu w tyum sceniku tez jakos dziwnie wyglada jak dla mnie:)
Ostatnio zmieniany: 2011/02/21 20:01 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/21 20:17 #7973

  • Dycha78
  • Dycha78 Avatar
Hej
Dziękuję za odpowiedź. Zwróć uwagę że to benzyniak a nie diesel, ale i tak nigdy nie wierzę w przebieg z licznika. Przekręcanie licznika to już chyba w Polsce standard.
Co do spasowania to masz dobre oko :) . Facet powiedział mi że przedni zderzak wymienił, a maskę zostawił z lekkim wgnieceniem. Podobno to jedyna wada blacharki. Szkoda że ze zdjęć nie można wywnioskować jak jest faktycznie. Dla tego właśnie szukam kogoś kto mógłby ten samochód dokładnie obejrzeć. Dla mnie 311 km to spory dystans i wolałbym nie jechać nadaremno.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/21 20:21 #7974

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
zamow płatną inspekcje albo tu albo na alegro i po sprawie zawsze to jechac tyle km tracicic czas i kase a na to co facet mowi bierz poprawke jak na benzyniaka to i tak maly przebieg tez:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/22 09:13 #7997

  • krissek773
  • krissek773 Avatar
Air bag kierowcy też jest podejrzany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/22 21:04 #8025

  • Dycha78
  • Dycha78 Avatar
krzysieksel1969 napisał:
zamow płatną inspekcje albo tu albo na alegro i po sprawie zawsze to jechac tyle km tracicic czas i kase a na to co facet mowi bierz poprawke jak na benzyniaka to i tak maly przebieg tez:)

Między innymi w sprawie płatnej inspekcji założyłem ten wątek, ale jak na razie nikt się nie odezwał z jakąkolwiek propozycją. Może źle sformułowałem temat, albo niejasno opisałem problem.
krissek773 napisał:
Air bag kierowcy też jest podejrzany.

Faktycznie teraz to widzę. Różni się odcieniem od reszty kierownicy. Jesteś kolejną osobą, która zwróciła mi na to uwagę. Dzięki
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bytom Odrzański (woj. Lubuskie), Scenic RX4 2011/02/22 22:04 #8027

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Akurat na odcień airbagu nie patrz jak na wyrocznię. Mogło coś być, ale w życiu nie musiało. W renówkach widziałem kilkaset razy wręcz różne odcienie i to widoczne na żywo. A nie raz i nie dwa widziałem np. wieniec kierownicy niebieski, a airbag szary. Auto w 100% bezwypadkowe. Po kilku latach odcienie ulegają zmianie - widoczne jest to w kilku modelach - VW, Ford, Opel itd mają również podobne problemy. Podobnie jest np. ze zmianą szyby - mogła być zmieniona podczas dzwona, a mogła pęknąć sama - inny numer o NICZYM nie świadczy.
Natomiast niepokoi mnie spasowanie prawego przedniego błotnika i maski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport