Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Pomoc .Sprowadzanie , sprowadzenie samochodu , auta z Niemiec.

Pomoc .Sprowadzanie , sprowadzenie samochodu , auta z Niemiec. 2011/02/22 07:36 #7991

  • czeslaw555
  • czeslaw555 Avatar
Pomoc
Wszystkie oferty jakie wyszukuję są skierowane do indywidualnego nabywcy a nie do osób zajmujących się dalszą odsprzedażą aut. Aby kupić zagranicą dobre, bezwypadkowe auto, z wiarygodnym przebiegiem, błędne będzie założenie że auto będzie tańsze lub w porównywalnej cenie do aut pojawiających się w ogłoszeniach na naszych portalach ogłoszeniowych. Najczęściej będzie droższe, przy założeniu że szukamy dobrego auta.
Wyjazd do D. lub NL.
Po ustaleniu jakie to ma być auto, tzn. marka ,rodzaj paliwa, rocznik ,wyposażenia ,sedan, kombi, ceny maksymalnej zakupu itd. Zaczynam szukać, proponuję zawsze kilka aut do wyboru. Kupujący może też podsyłać swoje linki. Przykładowy opis jak wygląda organizacja wyjazdu: sprowadzanieaut-czeslaw555.blogspot.com/...tematu-na-pewno.html

Oględziny auta:
Podczas oględzin auta sprawdzam go kompleksowo. Sprawdzam miernikiem grubość lakieru, sprawdzam czy były jakieś naprawy blacharsko-lakiernicze. Auto podpinam pod komputer ( w autach od 2004r. mogę sprawdzić prawie,lub wszystkie systemy), sprawdzam dokumenty pojazdu, odbywam jazdę próbną, oceniam stan techniczny i ogólny auta. W dalszej kolejności pomagam negocjować cenę (jeżeli jest taka możliwość) i załatwić wszelkie formalności związane z zakupem auta na terenie kraju zakupu (D, NL ). Sprawdzam prawidłowość wystawionej umowy, rachunku lub faktury, w przypadku zakupu auta na firmę.
Pełną informację : koszty, opis wyjazdu wysyłam zainteresowanym na maila.

Inspekcje: Trójmiasto, pomorskie, kraj.

Zakres inspekcji i koszty, do ustalenia.
Kontakt mailowy lub telefoniczny.
Ostatnio zmieniany: 2014/02/18 11:31 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc .Sprowadzanie , sprowadzenie samochodu , auta z Niemiec. 2014/02/18 11:31 #57139

  •  Avatar
zaktualizowalem twoj temat ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pomoc .Sprowadzanie , sprowadzenie samochodu , auta z Niemiec. 2014/02/25 05:54 #57510

  • czeslaw555
  • czeslaw555 Avatar
Dzięki :)
Inspekcja
Auto otomoto.pl/renault-laguna-privilege-C32206282.html
nijak ma się do opisu "absolutnie bezwypadkowy" ale jest na pewno "stłuczkowy". Wg.aplikacji z Generali 4 szkody od 2000-5000 zł, większość elementów malowana łącznie z dachem =210-250mq, tylny lewy błotnik ok 380mq. Prawy przednik błotnik wg.mojej oceny wymieniony na nowy. Sprzedający pracownik pkt.ubezpieczeń cały czas twierdził że to ori lakier, a jedynie TL błotnik miał delikatne zarysowanie i położono bardzo cienką warstwę lakieru (ok. 240mq), a PP kołem wjechał w dziurę i wymieniał felgę bo się skrzywiła. Trochę się zmieszał na widok info z Generali, ale tylko trochę. Po odpaleniu silnik który był umyty trzęsie się jak galareta, w przewodzie paliwowym bańki powietrza. Po rozgrzaniu auta, dodałem gazu turbina mocno gwiżdże . Po podpięciu kompa mnóstwo błędów, miałem nadzieje że to może jakieś stare, ale niestety nie, wracają. Uwalony ręczny elektryczny, korekty 2 wtryskiwaczy daleko poza normą itd. itd. Ładowanie akumulatora ok 14.9 V, akumulator który miał być, mimo że stary, w świetnym stanie, nadaje się do wymiany. Książka serwisowa z wpisami z ASO wyglądała na oryginalną ale naklejka z nr. VIN od innego auta, czyli nie od tego auta. Przebieg wydaje się jednak wiarygodny, potwierdziliśmy w ASO, udało się. Dalej nie sprawdzałem bo kupujący już go nie chciał.
VIN VF1BT1K0638609814



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport