Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Posty prosimy oznaczać [POMOC][MIEJSCOWOŚĆ][TYTUŁ]

TEMAT: Auto z Salvage title w pl?

Auto z Salvage title w pl? 2011/03/02 22:48 #8396

  • boss22
  • boss22 Avatar
Witam! Jest do kupienia po okazyjnej cenie 2008r Bmw e90 z salvage title. Auto jest w usa i ja rowniez tu mieszkam na stale. Teoretycznie jednak mysle ze kiedys bede chcial wrocic do kraju i zabrac samochod ze soba. Czy bedzie problem z rejestracja auta z salvage title z usa?
Dzieki.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/02 22:49 przez boss22.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auto z Salvage title w pl? 2011/03/03 13:24 #8422

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Jeśli możesz ją kupić w USA to u nas w kraju ją zarejestrujesz o ile przejdzie badanie techniczne, czyli auto będzie na chodzie, bez wycieków i nie będzie ostrych elementów na blacharce (drobne wgniecenia, zarysowania Cie nie interesują), ale brak zderzaka, zbita szyba, czy też ostro pogięte elementy blacharki nie przejdą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auto z Salvage title w pl? 2011/03/03 21:58 #8446

  • boss22
  • boss22 Avatar
Auto juz jest zrobionei wszystko jest na tip top. Bede nia jezdzil chwile w usa, potem jest opcja ze wroce do polski i bede chcial wziac ja ze soba, i teraz nie jestem pewny czy jak pokaze im salvage title w polsce to beda chcieli zarjestrowac...?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auto z Salvage title w pl? 2011/03/03 23:03 #8453

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Bez problemu, 90% aut sprowadzanych do Polski jest salvage i rejestrowane są bez problemu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Auto z Salvage title w pl? 2011/03/04 22:43 #8501

  • boss22
  • boss22 Avatar
Krzysztof napisał:
Bez problemu, 90% aut sprowadzanych do Polski jest salvage i rejestrowane są bez problemu :)

Fakt, zapomnialem ze do polski glownie szrot plynie z usa :laugh: Dzieki sredeczne. Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport