Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA !!! UWAGA] 2007 Audi A3 Sportback 1.9 TDI - WAŁEK NA WESTERN UNION

[UWAGA !!! UWAGA] 2007 Audi A3 Sportback 1.9 TDI - WAŁEK NA WESTERN UNION 2012/01/17 12:45 #20918

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Uwaga! Wałek na Wester Union - wpłać kasę i nigdy nie zobaczysz samochodu :)

Korespondencja ze sprzedawcą
Witam,
Dziękuję za zainteresowanie moim samochodzie.
Samochód jest w dobrym stanie, nie ma technicznych uszkodzeń, żadnych rys czy wgnieceń, żadnych ukrytych wad. I pracował w Niemczech przez rok i kupiłem samochód stamtąd. Obecnie pracuję i mieszkam w Aberdeen, Scotland, Wielka Brytania były samochód jest w tej chwili pracuję w firmie wiertniczych na Morzu, i nie mogę zarejestrować ten samochód, gdyż jest on z lewej strony napędu i tu w Anglii muszę kierownicą po prawej stronie. jest zarejestrowany w Niemczech z wszystkimi podatkami płaconymi, przyjdę i dostarczyć samochód do Ciebie, jeśli zgadza się go kupić. z Oczywiście, dam samochód cię z kosztów. Możemy zawrzeć umowę jeśli jesteś naprawdę zainteresowany kupnem niego.Cena jest odpowiednia i nie jest do negocjacji.
Używam tłumacz online do odczytu i zapisu polskich. Jeśli mówisz po angielsku proszę pisać w języku angielskim.
Pozdrawiam!


otomoto.pl/audi-a3-sportback-1-9-tdi-C22505233.html


Miał jeszcze jedno ogłoszenie, ale już zniknęło, a korespondencja wyglądała podobnie.

[otoMoto.pl] Zapytanie dotyczące ogłoszenia nr C22500212
Witam,
Cena samochodu 4077 EUR. Samochód jest w idealnym stanie, nigdy nie mial wypadku lub problemów mechanicznych.Prosze pisac z powrotem w jezyku angielskim, jesli jest to mozliwe ( Nie znam bardzo dobrze polski, uzywam programu tlumaczenie ).
To jest moja ostatnia cena, samochód nie jest w leasingu tak musisz zaplacic tylko ta cena i nic wiecej. Mam wszystkie dokumenty ( ksiazki serwisowej oraz ). Jesli jestes zainteresowany napisz do mnie e-mail w celu przeslania Ci wiecej szczególów.
Dziekuje !

No i potem już było tylko po angielsku :)
Hi,


At this time the car is in my custody and used in Scotland. I can arrange a transport to your country using a shipping company service for delivery.

They work fast and they are using safety and a guarantee service. The name of the company is Transport Alliance ( www.transport-alliance.com ) and they had a warehouse in Durham ( UK ), not so far away.

For shipping they will use a car trailer and will not late more than 3-4 days.

They will ask you for the money proof before starting the shipping procedure.

You will have to confirm your payment by bank account to them and this money will be kept in a protection account until your final decision.

You will have 5 days to inspect it.If you like it you just sign the papers and they send the money in my account.

There is also a refund policy included, in case that you do not agree with the vehicle condition.

They just refund your money back by the same way ( bank account ). In this way there will be avoided any kind of problem which comes from the buyer such as from the

seller!

I need the following info from you to start the deal:

Full name:
Street:
Zip code/City:
Country:
Mobile phone no#:

You will receive a tracking number which allows you to check the transport any time on their web page.

Phone: 0044 740 769 4467

Thank you,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport