Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Audi A6 1999r 2.4b 165KM PUŁAWY / ZWOLEŃ

[UWAGA] Audi A6 1999r 2.4b 165KM PUŁAWY / ZWOLEŃ 2012/05/04 17:51 #25479

  • ramzes-1987
  • ramzes-1987 Avatar
Jako że urządziłem sobie kolejną przejażdżkę za samochodem podzielę się moimi kolejnymi wrażeniami z Puław.

Przedstawiam Audi A6 1999r 2.4b 165KM, auto stoi w komisie AUTO MI-PI S.C.
LUBELSKA 16A (OBOK STOKROTKI) 24-100 Puławy KONTAKT ROBERT 790-800-338/663-802-500

I jak się zarazem okazało u prywatnej osoby w Zwoleniu.





Prywatnie koleś zawołał z opłatami 16300zł natomiast w komisie 17900zł. Dzwoniłem do obu ogłoszeń podane viny jednakowe WAUZZZ4BZXN039801

Co ciekawe Pan w komisie zapewnił mnie przed wycieczką że auto jest w stanie idealnym środek super lakier karoseria igła. Zapewniał ze oryginalny lakier itd tak jak oni to mydlić lubią. Pan właściciel z drugiego ogłoszenia zapewniał że szyby wszystkie oryginalne, nawet mówił abym śmiało sprawdzał testerem lakier. Po za komisem w razie czego mieliśmy dogadać się co do ceny.

W rzeczywistości auto praktycznie nie ma elementu który by nie był malowany, chociaż ciężko to malowaniem nazwać. Malowane elementy ociekają lakierem istny baranek i zacieki. Nadkola nawet w rdzy zakryte szpachlą która jest niedotarta i pomalowana, to wszystko już teraz pęka i odchodzi. Prawe przednie drzwi- malowane do listwy od dołu lakier pękł przy listwie i wisi płatem. Na obu przednich błotnikach widać cieniowania od rantów i szpachlę na rantach. Przedni zderzak malowany w całości. Szyby po lewej stronie samochodu 2008r :) a miały być ori... Opony zimowe. Do środka nie wchodziłem bo byłem już na tyle wkurzony, przejechaniem ponad 60Km że darowałem sobie dalszych oględzin.
Na koniec pan z komisu dodał że dobry i ładny samochód to nowy trzeba kupić to była jego riposta na to co zobaczyłem. Serdecznie odradzam wszystkim.
Ostatnio zmieniany: 2012/05/04 20:50 przez ramzes-1987.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport