Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479]

Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479] 2012/08/04 13:46 #28270

  • spiderek
  • spiderek Avatar
Cena dobra, ale stan techniczny niestety nie.
otomoto.pl/audi-tt-dobra-cena-C25333774.html
Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479]

Oglądając co zauważyłem:
tarcze przód i tył - do wymiany
tylni lewy amortyzator - do wymiany (rozerwana manszeta)
opony - do wymiany
skóra siedzeń - styrana i to znacznie
tylnie lampy - zmatowiony wstęczny i przeciwmgielne
blacharka - widać bardzo dużo uszkodzeń pojedyńczych i rdzę, nawet na dachu, na prograch
rura wydechowa - widać bardzo mocne obkopcenie, a to może świadczyć o złej kondycji silnika i pobieraniu znacznych ilości oleju.

Piszą że garażowany :), chyba jak był nowy.

Zrezygnowałem z dalszych oględzin, bo naprawdę nie warto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479] 2012/08/04 17:03 #28275

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Tak............ , po raz kolejny Cena Nie Czyni Cuda!! ten rocznik 'w dobrym' stanie ceniony jest między 25-30tysia.
Nie neguję tego co opisałeś i wiadomo 'dziękujemy'---- natomiast czego innego można było się spodziewać na miejscu???!! :side: po samych fotach widać, że ten egzemplarz ,wygląda jak rozlany omlet :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479] 2012/08/04 17:36 #28277

  • spiderek
  • spiderek Avatar
Tomek, jasne że nie można za wiele oczekiwać, ale obejrzałem chyba z 15 samochodów i poprostu to co jest sprzedawane w komisach i nie tylko to sam szrot, więc postanowiłem zarejestrować się i opisywać to co widzę. Żeby oszczędzić kłopotu ludzią którzy mają sporo do przejechania żeby tylko wrócić rozczarowanym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479] 2012/08/04 19:11 #28282

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
spiderek napisał:
Tomek, jasne że nie można za wiele oczekiwać, ale obejrzałem chyba z 15 samochodów i poprostu to co jest sprzedawane w komisach i nie tylko to sam szrot, więc postanowiłem zarejestrować się i opisywać to co widzę. Żeby oszczędzić kłopotu ludzią którzy mają sporo do przejechania żeby tylko wrócić rozczarowanym.

Dziękujemy bo właśnie o to chodzi w serwisie żeby nie jeździć po całej Polsce i wracać wkurzonym że zobaczyło się kolejnego szrota.

Ps. Jak byś mógł następnym razem spisywać numer VIN to było by fajnie bo aukcja/ogłoszeni zniknie i ślad po aucie się urywa a VIN zawsze zostaje dla potomnych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi TT DOBRA CENA [1999r,rej.WA44479] 2012/08/05 05:21 #28301

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Nie no jasne, napisałem że 'dziękujemy' natomiast jak chce ci się latać, po całej Polsce w poszukiwaniu ciekawej sztuki ,- to oczywiście twój wybór :cheer: osobiście wyszperałbym coś na stronach klubu Audi, mimo wszystko łatwiej tam znaleźć dobry egzemplarz :)

powodzonka i oczywiście, co ciekawsze sztuki opisuj na forum :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport