Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi Quattro ze Szwajcarii w Radomiu

Audi Quattro ze Szwajcarii w Radomiu 2012/11/04 14:09 #33059

  • lukisz17
  • lukisz17 Avatar
Szukam Audi a4 Quattro. Oglądałem dziś takich kilka w Radomiu w komisach na ul Warszawskiej.
W ogłoszeniach wszystkie są bezwypadkowe. Pracownik komisu w rozmowie tel. również zapewnia, że samochody są bezwypadkowe i w świetnym stanie.
Na miejscu okazało się, że te samochody są mocno powypadkowe (wskazania miernika przeważnie 200-500 na wielu różnych elementach, różne szyby, nierówne szpary między elementami).
W środku te samochody również są zniszczone, na moje oko wyglądają na 500 tys. Wszystkie mają ustawione ok 200 tys.
Człowiek z komisu zapewnia, że mają książki serwisowe. Nie sprawdzałem ich.


Przykładowe oferty:
allegro.pl/audi-a4-1-8-t-4x4-piekny-kolo...rii-i2740007429.html
otomoto.pl/audi-a4-1-8t-180km-s-line-szwajcar-C26294546.html
otomoto.pl/audi-a4-navi-wypasiony-szwajcar-C24148296.html
otomoto.pl/audi-a4-serwisowany-szwajcar-polecam-C26209879.html
Ostatnio zmieniany: 2012/11/04 14:10 przez lukisz17.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi Quattro ze Szwajcarii w Radomiu 2012/11/04 15:28 #33062

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Podpowiedz, jak masz tanie auto ze Szwajcarki zastanów się dla czego ?? Ceny aut na Szwajcarski rynek są ok 10-15% wyższe niż na rynek Niemiecki więc jak jest tanio i perełka to znaczy że Szwajcar je rozbił albo zajeździł na amen, potem przyszedł Polski biznesman, kupił złoma, odpicował, wyklepał, dostosował licznik do oczekiwań naszego odbiorcy i mamy idealną perełkę z kraju Sera i w idealnym stanie.

Skąd to wiem ?? bo mam kolegę w Szwajcarii i on wie jakie są realia tamtego rynku, twierdzi wprost że 100% aut importowanych ze Szwajcarii jest walone, pytanie tylko jak bardzo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport