Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/18 19:16 #52418

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
oto link -prosze o zrobienie zrzutu:
otomoto.pl/audi-a4-tdi-100-orygina-lakier-wlasc-C30902508.html

Zaczne od początku......ponieważ samochód ma konkretny opis i telefon odbiera człowiek na poziomie ,fajnie sie rozmawiało niby wszystko w porządku ,zapada decyzja o wyjezdzie.
Dojeżdzamy na miejsce ,zdjęcia robione całkiem w innym otoczeniu ale to nie jest ważne.Własciciela nie ma miał być dzwonione godzine wcześniej ale to niedziela ważne sprawy-co tam sprzedaż,wychodzi jego niby teść/uwierzcie mi po pierwszych słowach ..panie...poznacie ,że to nieten głos z numeru w ogłoszeniu -jak coś umowa jest podpisana in blanco w koncu to minimum 27tys przeciez nie problem samochód jest sprzedawany z domu :laugh: panie.... dają gwarancje na wszystko . Przed kupnem panie..długo szukaliśmy panie..takiego samochodu podobno był sprawdzany w serwisie ale ja f-k z serwisu jakoś nie dostałem do wglądu ani innych potwierdzających wymiany opisane-możecie próbować.Zaczynamy od sprawdzenia ilosci oleju na zimnym silniku -jest minimum .. panie.......byl wymieniany wszystko ok ... 3 tys km wczesniej ale wlano tylko 4 litry i niby dlatego.........ale teściu mówi ,że zięć dba o wszystko i nie lubi jak coś nie tak w samochodzie ...to już dziwne......sprawdzamy dalej opony-szmelc.znowu dziwne przecież zięciu dba o samochód kupił w okazyjnej cenie audi z 2010 roku teściu mu nawet dołożył i dlatego sprzedaje ten egzemplarz.........no cóż sprawdzamy dalej ,na nadwoziu nie stwierdziłem żadnych napraw blacharskich ,jest rysa na przednim błotniku ale naprawiona zaprawkowo-to nie problem nówki i ideały są w salonie nie jesteśmy samobójcami z tym sie liczyliśmy.....jazda próbna jak najbardziej ok silnik ładnie się wkręca ale wg mnie czuć wibracje na fotelu-być może to tylko poduszki silnika/pnemumatyczne koszt ok 450zl/szt/ ale tego nie jestem pewien więc może ten model tak ma poza tym ,że jest naprawde niski...panie to wina opon założy sie inne bedzie normalnie...... panie.....Jedziemy sobie temperatura silnika 90stopni a wśrodku zimno..włanczamy ogrzewanie coś tam dmucha ale sie nie zagrzałem...podobno w krótkich rękawkach ktoś jeżdził wcześniej-chyba w lecie haha ...nie panie tak ma być trzeba zaczekać chwile ,mówie ok czekamy postawimy go niech sie zagrzeje,stoi i się grzeje a tu zimno.......wyskakuje mamuśka nerwowa co wy tu grzebiecie i przełączacie zaraz coś zepsujecie.......zatkało mnie mówie rezygnujemy ...ale w środku został jeszcze znajomu który chciał kupić ten samochód...na pomoc ojcu wyskakuje syn......mówi wszystko ok w mercedesie /bo nim przyjechaliśmy/ macie webasto dlatego wam ciepło........Z tego co sie zorientowałem może być zatkana nagrzewnica -węze były zimne te które wchodzą do środka ale co jest nie tak to wyjdzie w trakcie naprawy.Jezeli ktoś chce jechać po auto to proponuje wcześniej się zastanowić.Nie jestem pewien czy pas przedni/ten z chłodnicami nie był malowany znalazłem na nim zaciek -prawie niewidoczny.Silnik umyty ,wszystko aż za czyste jak dla mnie ale na łączeniach łap silnika i w kilku miejscach w komorze silnika widoczna rdza,być może od silnego środka do mycia silników-tego nie wiem.Panie ..gwarancja ..kupujecie z domu...panie....wszystko ok panie........


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/19 16:18 #52461

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
a vin? w sumie po opisie dwumasa. A to jest 2.0 tdi czy 1.9 tdi? moze jak 2.0 to zasypali silnik uszczelniaczem do chlodnic bo glowica siadla? i sie zapchala nagrzewnica?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/19 16:24 #52464

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Jak się zapytałem tego "panie" jaka pojemnośc to powiedział..1920cm sz. jest to 2.0 .Z tego co sie orientuje dwumase słychać przy gaszeniu silnika,czuć na pedale sprzegła ale może byc i to co piszesz kolego.VIN bedzie niedługo .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/19 18:03 #52503

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Zajechana dwumase czuc wszedzie ;D a tez jak 2.0 to glowica jak wydmuchana to bije powietrze do ukladu a ze nagrzewnica wysoko to tam sie ono melinuje ;D PAAANie malina 2.0tdi z poczatku produkcji
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/20 14:47 #52559

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Znalazlem jeszcze kilka zdjec tego audi i moze komus uda sie odczytac vin.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/21 13:56 #52593

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Wauzzz8ex6a048414

chyba taki a moze na bank taki.

a4-klub.pl/zawieszenie-13/amortyzatory-tyl-244014/

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi a4 Czyżew Wauzzz8ex6a048414 2013/11/21 15:44 #52619

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Małe sprostowanie samochód dokładnie znajduje sie w miejscowości Godlewo Backi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport