Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [UWAGA] Audi A4 B6 03r. Xenon, Navi. 2.4v6 Sliczna

[UWAGA] Audi A4 B6 03r. Xenon, Navi. 2.4v6 Sliczna 2015/04/13 09:10 #70179

  • czaras7@o2.pl
  • czaras7@o2.pl Avatar
Witam

Przesyłam link do auta które byłem oglądać dla żony. Jeszcze niedawno auto miało przebieg 98 tys (tak jak w opisie-link). Oczywiście bezwypadkowe, pierwszy właściciel.

otomoto.pl/audi-a4-03r-98tys-xenon-navi-2-4v6-C35854806.html

Tak naprawdę nie wiadomo kto jest właścicielem i kto sprzedaje. Sprzedawca prezentujący mi auto twierdził, że to kolegi, którego teraz nie ma. Na umowie widnia jeszcze inna osoba.

Co do samego samochodu: sprawdziłem Audi w serwisie, już po 2-3 min odpuściłem... Przebieg sprzedawca zmienił niedawno na 270 tys z 98tys. "Książki serwisowej" brak, chociaż przez telefon sprzedawca informował o komplecie dokumentów.

W 2003 roku auto miało szkodę całkowitą. Uderzony przód auta. Stracił oba przednie koła w tym wypadku. Dwie poduszki wystrzeliły. połowa silnika była wymieniona po wypadku.

Wnętrze auta faktycznie jest bardzo zadbane ale to dlatego, że po szkodzie ktoś zmienił całą tapicerkę

Blachy ktoś powymieniał i mocno wypolerował. Grubość lakieru poniżej 100.

Już po przejechaniu paru kilometrów czuć spaliny w aucie, dlatego też w środku jest kilka zapachów. Ogólnie jest bardzo czysto i pachnąco :)

Sprzedawca oczywiście wszystkiego się wyparł i twierdził, że nic nie wiedział bo przecież to nie jego auto... dodał też, że jak wróci to zaraz zdejmuje je od siebie z aukcji bo nie chce problemów.

UWAGA NA TO AUTO! Ostrzegam przed nim bo wizualnie prezentuję się całkiem nieźle. Można się nabrać...

POZDRAWIAM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[UWAGA] Audi A4 B6 03r. Xenon, Navi. 2.4v6 Sliczna 2015/04/19 11:43 #70420

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Marka
Audi
Model
A4
Rok produkcji
2003
Przebieg
270 000 Km

Radom :D szkoda ze bez vin
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport