Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: [Uwaga korekta wypadkowe]Audi a6c4 2.5TDI

[Uwaga korekta wypadkowe]Audi a6c4 2.5TDI 2015/05/27 06:09 #71119

  • Soviet
  • Soviet Avatar
Witajcie,
Ostanio byłem oglądać auto mające już swoje lata (rok 1997). Na wstępie, dzwoniąc do sprzedającego odebrała miła pani, na pytanie o stan techniczny oznajmiła że 2 lata temu coś było robione w silniku na 2,3 tyś zł :).
Na pytanie o stan nadwozia powiedziała że się nie zna i auto ma kolor czerwony i lekką rdzę na przednim błotniku jeżeli chodzi o przeszłość i czy szpachlowane to deklarowała że nic nie wie na ten temat więc zakończyłem rozmowę z panią i udałem się na oględziny.

Na miejscu wypunktuję:
Silnik i osprzęt:
-Niewielki wyciek z pompy wspomagania
-Niewielki wyciek z pompy wtryskowej
-Wycieki z uszczelki pod pokrywą zaworów
-Długo kręci na rozruszniku
-kopci przy odpaleniu i przy dodawaniu gazu
-turbo żwawe :)
-sprzęgło łapię już dosyć wysoko
-hamulce w pełni sprawne
Wnętrze:
-Ogólnie w nienagannym stanie tapicerka
-klima chłodzi chociaż nie powala
-szyby ele sprawne
-centralny sprawny
-ele lusterka nie sprawne
-ele fotele sprawne
-wycieraczka z tyłu nie sprawna (spalony silniczek)
-Jeżeli czegoś nie dopisałem to jest w stanie dostatecznym do użytku :)
-
-
Szpachla:oba błotniki z maską , wszystkie drzwi cały tył auta.(wolna od szpachli jest tylko przednia cześć dachu i prawy próg :)
(Tłumaczenia Pani cytuję ooo widzę że pan się zna na autach i ma pan specjalny przyrząd noo kiedyś zarysowałam całą prawą stronę auta jak cofałam tyłem do garażu HI HI.

Elementy nadwozia: które zostały wymienione w aucie.
-pas przedni,
-reflektory nieudolnie klejone,
-grill
-klapa tył
-zderzak przedni i tylni
-brak tabliczek znamionowych potwierdzających VIN itp
A teraz najlepsze
Tył auta był dosztukowany z innego znalazłem ślady spawania pod dużą ilością szpachli wewnątrz auta no i wlepka która jest z prawej strony obok koła zapasowego pokazała mi całkiem inny VIN auta niż te które znajduję się w dowodzie i karcie pojazdu (Tłumaczenia pani cytuję JA tam nigdy nie miałam problemu z przeglądem)
A na pytanie o naprawę tyłu Cytuję( No jak go kupiliśmy od pana z Niemiec to miał rozbity tył i trochę przód ale co pan chce za tą cenę;/?
Moja odpowiedź: Szczerości co do historii auta tylko tego :)


Wnioski:
-tył auta był całkowicie zniszczony. Rozumiem że auto ma swoje lata ale chyba nikt na moim miejscu by tego auta nie kupił bo w razie kolizji nie chciałbym być w tym aucie. Pozdro link do auta
[url=http://http://olx.pl/oferta/audi-a6-c4-2-5tdi-climatronic-alufelgi-podgrzewane-fotele-itp-CID5-IDa8WQf.html#0599e802f8][/url]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Uwaga korekta wypadkowe]Audi a6c4 2.5TDI 2015/05/27 06:16 #71120

  • Soviet
  • Soviet Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

[Uwaga korekta wypadkowe]Audi a6c4 2.5TDI 2015/05/27 12:42 #71128

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
A czy dasz ten numer VIN?

Co do pasa przedniego to taka drobna uwaga - mógł być rozbierany z przodu, bo silnik ma wzdłużnie i aby zmienić np. pasek rozrządu trzeba się deczko natrudzić :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport