Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: NIE POLECAM! Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 IGŁA WAUZZZ8K08A004124 KRAKÓW/MOGILANY

NIE POLECAM! Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 IGŁA WAUZZZ8K08A004124 KRAKÓW/MOGILANY 2017/09/29 00:34 #81658

  • Heihachi Mishima
  • Heihachi Mishima Avatar
Na wstępie chciałbym powitać wszystkich gdyż jestem tutaj nowy, a to jest mój pierwszy post:) Skłoniła mnie do tego właśnie tytułowa "IGŁA", ale do rzeczy:
Jestem na kupnie A4 B8, a z racji tego, że o samochodach wiem tyle co Prezes Jarosław wynająłem speca do inspekcji. Dzisiaj byliśmy oglądać to cudeńko:

allegro.pl/audi-a4-2-7-tdi-igla-bi-xenon-skora-i6972245421.html

Pierwsze wrażenia niezbyt dobre. Rdza na klapie bagażnika(kilka cm2)po lewej i prawej stronie dobrze widoczna dopiero po otwarciu, to samo pod lewym przednim błotnikiem, pod maską przy 4 śrubach mocujących elementy wokół silnika, których nie znam:) i jeszcze w paru innych miejscach, o których teraz nie pamiętam. Sporo niewielkich otarć na karoserii(jedno chamsko zamaskowane jak gdyby srebrnym markerem). Otarcia na fotelu kierowcy, lekko podziurawiona skóra na tylnym siedzeniu, otarcia na listwie od wewnętrznej strony drzwi kierowcy. Upieprzona wykładzina bagażnika chyba nawet bardziej niż stół w tvn i zerwana zaczepka od niej. To jeszcze mógłbym przeżyć bo samochód nie nowy, ale dalej.

Różnice w wysokości bieżnika na oponach-może coś nie tak z geometrią, ale sprzedający mówił, że kupił używane na allegro... Odpaliliśmy go i tu już dramat bardzo nie równa praca silnika i jakaś czarna plama pod nim wewnątrz auta. Przy zmianie z R na D i na odwrót szarpie. Po krótkiej jeździe zaświecił się błąd DPF-a, klima nie działa, po 5 minutach od włączenia jej i ustawieniu na min. temp. w aucie dalej ciepło, ale właściciel ręczy, że działa.

A propos sam właściciel typowy cwaniak i nie wie nic nie wie. Olej wymieniał, ale nie jest w stanie powiedzieć jak często. Przebiegu też nie może udokumentować i cały czas bajera, że ojciec jeździł tylko do pracy o tutaj niedaleko z 5 razy to powtarzał.
Oczywiście w rozmowie telefonicznej tak panie wszystko działa, wszystko pięknie... i na sam koniec po przyjeździe na parking zaświecił się błąd od świec żarowych.

Mam nadzieję, że komuś pomogłem tym postem. Jak są jakieś nieścisłości techniczne w moim opisie to przepraszam, ale powtarzam mniej więcej to co mówił mi gość, z którym sprawdzaliśmy auto, który notabene bardzo odradzał mi ten zakup.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NIE POLECAM! Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 IGŁA WAUZZZ8K08A004124 KRAKÓW/MOGILANY 2017/09/29 11:19 #81659

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Kto robił inspekcję?
I było coś wypłacane z ubezpieczalni na to auto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NIE POLECAM! Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 IGŁA WAUZZZ8K08A004124 KRAKÓW/MOGILANY 2017/09/29 13:20 #81660

  • Heihachi Mishima
  • Heihachi Mishima Avatar
Inspekcję robił Krystian ogłasza się na krakowskim OLX.
link: www.olx.pl/oferta/sprawdzenie-auta-samoc...-CID619-IDjpNQv.html

Auto prawdopodobnie bezwypadkowe, po sprawdzeniu naszym miernikiem nic nie wyszło.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NIE POLECAM! Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 IGŁA WAUZZZ8K08A004124 KRAKÓW/MOGILANY 2017/10/15 17:07 #81775

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Może trzeba o nim pomyśleć o nim jeżeli blacharsko ok ,mechanike ogarniesz kwestia tylko ceny i ciekawe co ze skrzynią ,może za niski poziom oleju?Chcieli negocjowac?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

NIE POLECAM! Audi A4 B8 2.7 TDI 2008 IGŁA WAUZZZ8K08A004124 KRAKÓW/MOGILANY 2017/10/17 10:15 #81798

  • Heihachi Mishima
  • Heihachi Mishima Avatar
Ostatnio dzwonił do mnie gość, który sprawdzał auto. Twierdzi, że się pomylił co do grubości lakieru jaką powinno mieć Audi i wychodzi na to, że jednak coś było po bokach. Poza tym jak już na początku takie błędy wyskakują, silnik nierówno pracuje, skrzynia szarpie to co dalej?, dołoże z 10k do niego i dalej mam trupa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport