Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!!

UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/28 18:09 #724

  • michas817
  • michas817 Avatar
Witam wszystkich forumowiczów poniżej wklejam link do audi a4 oferowanego na allegro samochód 4 tygodnie temu oglądałem na giełdzie i zaraz po sprowadzeniu miał na liczniku 231 tyś obecnie ma 142 tyś jest to była niemiecka taxówka wiec licznik prawie o 100tyś w tył kręcony nie ma nawet co sprawdzać w serwisie bo może okazać sie ze ma o wiele wiecej przejechane niż 231 tyś pokazywane na liczniku w czerwcu. Nieuczciwy sprzedawca poniżej link moto.allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-140km-nav...rom-i1192924807.html Odradzam zakupu drogim kolegom !!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/28 19:42 #725

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
A skad wiesz ze taxi? przebieg hmm...nie po to ktos kupuje diesla zeby robic rocznie 10k km to norma.U nas tylko jeszcze wielu ludzi wierzy w niskie przebiegi 10-letnich diesli,potem kupuja taki samochod co ma naliczniku 160k i placz jak to mozliwe ze tyle rzeczy sie psuje.Audi zle nie wyglada z jednej strony tylko tylnie drzwi dołem dziwnie leża.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/28 22:56 #727

  • Jantys
  • Jantys Avatar
No właśnie sam jestem ciekaw skąd wniosek że to taxi :) w przebieg też średnio wierzę, ale to 4ro latek więc realne było by te 200-220tyś.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/29 11:03 #731

  • michas817
  • michas817 Avatar
Po pierwsze drodzy koledzy pan sam przyjechal taxi i mowil ze przywozi auta od taxiarzy a po drugie skoro mowie ze mial przebieg wiekszy miesiac temu na liczniku a teraz ma mniejszy to samo juz daje do myslenia ze cos z autem nie tak prawda? i do tego 2 rozne ks serwisowe ta sprzed miesiaca inne serwisy wpisane przy innych przebiegach a teraz druga|? no sami pomyslcie a po 3 czemu tak pytacie o to czy bylo taxi jak i tak nie macie zamiaru kupic pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/29 11:22 #733

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Teraz wszystko jasne ,ze po taxi .Odnośnie przebiegu nikt nie miał wątpliwości ,ze kombinowany ten 231k wydawalby sie realnym ale równie dobrze mogło mieć więcej za granicą też mogą cofnąc przebieg jak wiedzą ze auto idzie na export. bo na ich rynek raczej za duże kłopoty bo sobie zrobił cofający.
Dlaczego pytamy?forum jest po to ,zeby wymienić swoje wątpliwości i i spostrzeżenia czy mamy pisać tylko wtedy jak chcemy kupić auto?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/29 12:56 #734

  • Jantys
  • Jantys Avatar
no sami pomyslcie a po 3 czemu tak pytacie o to czy bylo taxi jak i tak nie macie zamiaru kupic pozdrawiam
No ja pomyślałem zanim zapytałem zapewne jak krzysieksel1969 - dzięki temu wiemy jeszcze kilka dodatkowych rzeczy o aucie i sprzedawcy - a te informacje może jak nie nam to przydadzą się komuś kto będzie chciał kupić to auto. Nic się przecież nie stało, a informacji jest dzięki temu więcej :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: UWAGA !!! AUDI A4 OLESNO !!! 2010/08/30 09:23 #749

  • adamlan
  • adamlan Avatar
Nie dość że licznik kręcony to jeszcze niezły gniot. Spasowanie maski to chyba było robione u Pana "Tadzia" w stodole .
pozdrawiam :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport