Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Audi a3 Zapolice-zduńska wola WAUZZZ8P36A034422

Audi a3 Zapolice-zduńska wola WAUZZZ8P36A034422 2010/06/27 14:04 #89

  • elwirka
  • elwirka Avatar
Witam,
oglądałam dziś to autko:
allegro.pl/item1096452125_audi_a3_sportb...n_polska_2_0tdi.html
niby wszytko wydaje sie ok, watpliwosci budzi 3 roznych producentów szyb w aucie. Czy skoro auto jest jak twierdzi sprzedawca niebite, itd, czy producent robi takie rzeczy? Przednia szyba Guardian. Poza tym w miejscu gdzie powinien być win na podszybiu jest czarne puste pole. Poza tym sprzedaje je kolega wlasciciela (osoba, ktory trudni sie chyba klepaniem aut). A może już ktoś sprawdzał to auto w serwisie audi? Nr vin:WAUZZZ8P36A034422
Z góry dzięki za info.
Ostatnio zmieniany: 2010/07/03 13:59 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: audi a3 salon polska / Zapolice-zduńska wola 2010/06/27 15:53 #91

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
O ile mnie moja wiedza nie myli to każda szyba powinna być tego samego producenta do tego na szybie powinien być wszędzie ten sam rok produkcji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: audi a3 salon polska / Zapolice-zduńska wola 2010/07/07 21:24 #152

  • rch
  • rch Avatar
o ile mnie wiedza nie myli to przednia szyba może być innego producenta niż boczne, zależy od dostawczy części do fabryki,
fabrycznie szyby mogą mieć rocznik zgodny z rocznikiem auta lub rok starsze, bo czasem szyby leżą na magazynie przed montażem,
jeśli rocznik na szybie jest nowszy niż rocznik auta - to przy kupnie trzeba dociec dlaczego szybę wymieniono,
może był odprysk od kamyka, a może auto miało duże bum :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi a3 Zapolice-zduńska wola WAUZZZ8P36A034422 2010/08/25 14:43 #646

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
troche dziwne ze niesprzedaje wlasciciel tylko jakis kolega.Ma podpisana umowe in blanco czy jakos inaczej?pojedz do salonu niekoniecznie audi niech sprawdza od a do z i wystawia na to fakture z dokladnym opisem co bylo sprawdzane,mozesz umowic sie tak ze jak przeglad wyjdzie ok i stan auta nieznacznie bedzie odbiegac od tego co mowia ze jest idealne ,nic do zrobienia itd to placisz za przeglad i kupujesz samochod a jak to jest jakis dzwon,przystanek i wrak to niech sie gonia wazne zeby oni zlecili przeglad wtedy oni sa zobowiazani zaplacic za niego.

tylko nie oszczedzaj klika zloty i nie bierz poza faktura przy tych pieniazkach nie ma co zalowac bedziesz wiedziec na czym stoisz i moja rada nie wierzyc w ani jedno slowo sprzedawcy tylko sprawdzac,szukac i sprawdzac i sprawdzac aszyba mogla byc wymieniona roznie to bywa to niedyskwalifikuje auta

wydaje mi sie ze tylnie drzwi za kierowca sa lekko opuszczone widac to na lini podszybia nie ma zdjecia zentralnie boku wtedy widac wiecej bo pod kątem to ładnie wygladaja tylko
Ostatnio zmieniany: 2010/08/25 14:46 przez krzysieksel1969.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Audi a3 Zapolice-zduńska wola WAUZZZ8P36A034422 2010/08/25 14:46 #647

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
troche dziwne ze niesprzedaje wlasciciel tylko jakis kolega.Ma podpisana umowe in blanco czy jakos inaczej?pojedz do salonu niekoniecznie audi niech sprawdza od a do z i wystawia na to fakture z dokladnym opisem co bylo sprawdzane,mozesz umowic sie tak ze jak przeglad wyjdzie ok i stan auta nieznacznie bedzie odbiegac od tego co mowia ze jest idealne ,nic do zrobienia itd to placisz za przeglad i kupujesz samochod a jak to jest jakis dzwon,przystanek i wrak to niech sie gonia wazne zeby oni zlecili przeglad wtedy oni sa zobowiazani zaplacic za niego.

tylko nie oszczedzaj klika zloty i nie bierz poza faktura przy tych pieniazkach nie ma co zalowac bedziesz wiedziec na czym stoisz i moja rada nie wierzyc w ani jedno slowo sprzedawcy tylko sprawdzac,szukac i sprawdzac i sprawdzac aszyba mogla byc wymieniona roznie to bywa to niedyskwalifikuje auta
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport