Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Chyba mam rodzyna ?

Chyba mam rodzyna ? 2011/07/07 19:48 #14065

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Witam
przeglądają aukcje "grzecznościowe" na słynnym ale.. znalazłem pewną perełkę

allegro.pl/ford-mondeo-st200-unikat-w-or...00180.html?source=oo

autko faktycznie wygląda zacnie , -- ale tknięty instynktem poszperałem i wygrzebałem ot takie cudo

szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails....ear=2000&tabNumber=2

czy ktoś bardziej oblatany, może "rzucić" okiem ,na te powyższe wykresy ;) Bo jakoś podobne do siebie :lol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/07 20:10 #14069

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
No jak dla mnie to bingo :)


Ostatnio zmieniany: 2011/07/07 20:10 przez NoozyMan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/07 21:44 #14085

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Trafiony zatopiony ale jeszcze pływa. To auto to picerska mina i za kilka miesięcy będzie z niego kupka pięknej korozji. Deklarowany przebieg nawet bez aukcji z niemiec budzi wątpliwości jak się powiększy i dokładnie przeglądnie wnętrze. Jest po prostu zmasakrowane. Taką aukcję powinno się zgłosić do allegro żeby skasować to konto i niech koleś sobie sprzedaje pod |Tesco albo innym hipermarketem. Typowy picer i dorobkiewicz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 05:49 #14091

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Cytat z opisu oryginalnej oferty:
Fahrzeug hat vor 98000 Km einen neuen AT Motor von Ford bekommen.
Pojazd ma od 98.000 km nowy silnik
Poprzedni właściciele (2) nie oszczędzali autka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 07:28 #14094

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Ale cena aukcji , niczym akcje KGHM ciągle w górę :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 10:06 #14098

  • merymak
  • merymak Avatar
może warto poinformować Allegro o próbie oszustwa ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 12:11 #14102

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
To musieliby ponad 90% ogłoszeń skasować. :laugh:

Poza tym allegro nie jest stroną, tylko kroi kasę za pośrednictwo i ma w głębokiej pompie czy auto jest walone, czy skrojone z przebiegu. Jeżeli kupujący dowie się prawdy, będzie mógł założyć sprawę cywilną o oszustwo i tak dalej. A tak to można sobie popatrzeć i się ponabijać z sprzedającego i licytujących (bo to aukcja).
Ostatnio zmieniany: 2011/07/08 12:22 przez Robert W..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 12:32 #14103

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
A ja tak " kombynuje" , ze to grono znajomych ze "pejsbooka" podbija cenę :kiss:

na ps. można by go nabyć , tylko potem to ciąganie po sondach :side: , ale z tego co pamiętam jest precedens w polskim sądownictwie , przy podobnej sprawie.Aukcja dotyczyła Jeepa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 12:56 #14106

  • merymak
  • merymak Avatar
Robert W. napisał:
To musieliby ponad 90% ogłoszeń skasować. :laugh:

Poza tym allegro nie jest stroną, tylko kroi kasę za pośrednictwo i ma w głębokiej pompie czy auto jest walone, czy skrojone z przebiegu. Jeżeli kupujący dowie się prawdy, będzie mógł założyć sprawę cywilną o oszustwo i tak dalej. A tak to można sobie popatrzeć i się ponabijać z sprzedającego i licytujących (bo to aukcja).

No tak, ale większość ogłoszeń to nie są aukcje i w dodatku nikt na nich nie licytuje ... zakładając dobra wolę Allegro (może jestem niepoprawnym optymistom) można by w ten sposób ludzi przestrzec a oszustowi zawiesić konto ... tak .. wiem, że to walka z wiatrakami ... B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 13:35 #14109

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
To tak jakbyś chciał pociągnąć do odpowiedzialności władze giełdy samochodowej, bo na ich terenie kupiłeś walonego złoma... Niestety.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 14:14 #14110

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
HHe.... wczoraj wysłałem do kolesia zapytanie , z cyklu gdzie można "oglądnąć" tego Ikara , o powalających parametrach i nie tuzinkowym wyglądzie , --ale jakoś nie kwapi się do odpowiedzi :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 14:37 #14111

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Mój e-mail do sprzedającego:
auto puszczone na fora, życzę powodzenia w sprzedaży :)
przebieg włóż między bajki kiciarzu
Otrzymany e-mail od sprzedającego:

Szanowny Kolego,

proponuję najpierw zweryfikować informację, zanim wyciągniesz pochopne wnioski. Jeżeli znalazłeś pierwszy lepszy samochód na mobile.de o podobnym kolorze i tej samej wersji i twierdzisz, że jest to moje auto, to mogą niestety spotkać Cię niemiłe konsekwencje. Epitety w stylu "kiciarzu" zostaw dla siebie i dla Twojego otoczenia. Jeżeli byłbyś choć trochę rozważny, to spojrzałbyś chociażby jak wyglądają boczki drzwi w tych 2 autach oraz kolor tapicerki - niemiła niespodzianka. Cofanie liczników w autach jest karalne, ale niestety powszechne na naszym rynku, ja na szczęście nie uciekam się do takich praktyk i sprzedaję auto z pewnym przebiegiem i pewną historią. Czekam na wycofanie napisanych przez Ciebie słów, w przeciwnym wypadku podejmę dalsze działania, które mogą mieć niemiłe konsekwencje.

Pozdrawiam

ps. czy mi się wydaję czy boczek po stronie pasażera ma jakąś dziwną zaślepkę w miejscu gdzie jest pokrętło od szyb manualnych?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 17:51 #14114

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Dla znawców:

Czemu zaznaczone elementy wyglądają jak nowe ??
Jeśli był dzwon z prawej strony to mogło by to tłumaczyć wymianę drzwi i wymianę boczka


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 19:12 #14120

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Ma różne klapy z tyłu, ale korozja tylnego prawego błotnika (nad kołem) identyczna. Klapa mogła być "rewitalizowana".

Z "mobile"


Z allegro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 19:35 #14121

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
A głównym dowodem są IDENTYCZNE felgi (nieoryginalne Forda)
ps. mógłby ktoś z Warszawy podjechać obejrzeć auto i zdać relację? Aby potwierdzić lub obalić nasze wywody?
Ostatnio zmieniany: 2011/07/08 19:48 przez xsarabreak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 19:45 #14122

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Tomasz napisał:
A ja tak " kombynuje" , ze to grono znajomych ze "pejsbooka" podbija cenę :kiss:

na ps. można by go nabyć , tylko potem to ciąganie po sondach :side: , ale z tego co pamiętam jest precedens w polskim sądownictwie , przy podobnej sprawie.Aukcja dotyczyła Jeepa

Od przypadku Jeepa minęło dużo czasu. A w tym roku zmienił się regulamin:
3.6.
Celem Aukcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Aukcji w kategorii „Wakacje” oraz Aukcji w kategorii „Motoryzacja” (serwis motoAllegro), w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle”, „Maszyny budowlane”, „Maszyny rolnicze” oraz „Inne pojazdy i łodzie” nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Aukcji nie są wiążące, a Aukcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

Sam w tym roku kupiłem już dwa auta za śmieszne pieniądze tylko i wyłącznie dlatego aby ustrzec sprzedających przed hienami. Jeden Mercedes z 2005 - 1zł i przedwczoraj Citroena C2 ->
allegro.pl/citroen-c2-i1706430109.html za 20,50zł aby przypadkiem jakieś HIENIE nie przyszło do głowy ciągać ludzi po sądach mimo regulaminu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/08 21:25 #14125

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Mówcie co chcecie ale te dwa fiordy to jedno i to samo auto. Klapa oczyszczona z emblematów i wielkie halo koleś robi. Faktycznie prawy amorek wygląda na nowszy, ale to może być naturalne wywalenie i kolo wymienił na nowy tylko z jednej strony bo taniej. Zaczepy pod maską tak po prostu wyglądają. Wypicowany i do ży..ka.
To auto to ściema na maksa. Może nie jest mocno przekłamany ale jednak zawsze i już mozna się czepiać kolesia, a straszyć to może sobie swoich kumpli z podwórka, a nie fora internetowe. :laugh:
Zapewne ma internet od niedawna i jeszcze nie zna zasad w nim panujących.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/09 06:22 #14129

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
a to nie wiedziałem z tym allee.., URA to ja też sobie kupię coś za złocisza :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/09 09:21 #14131

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
xsarabreak napisał:
Tomasz napisał:
A ja tak " kombynuje" , ze to grono znajomych ze "pejsbooka" podbija cenę :kiss:

na ps. można by go nabyć , tylko potem to ciąganie po sondach :side: , ale z tego co pamiętam jest precedens w polskim sądownictwie , przy podobnej sprawie.Aukcja dotyczyła Jeepa

Od przypadku Jeepa minęło dużo czasu. A w tym roku zmienił się regulamin:
3.6.
Celem Aukcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Aukcji w kategorii „Wakacje” oraz Aukcji w kategorii „Motoryzacja” (serwis motoAllegro), w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle”, „Maszyny budowlane”, „Maszyny rolnicze” oraz „Inne pojazdy i łodzie” nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Aukcji nie są wiążące, a Aukcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

Sam w tym roku kupiłem już dwa auta za śmieszne pieniądze tylko i wyłącznie dlatego aby ustrzec sprzedających przed hienami. Jeden Mercedes z 2005 - 1zł i przedwczoraj Citroena C2 ->
allegro.pl/citroen-c2-i1706430109.html za 20,50zł aby przypadkiem jakieś HIENIE nie przyszło do głowy ciągać ludzi po sądach mimo regulaminu.

I tak i nie .. sprawa którą podajesz dotyczy tylko i wyłącznie opcji "Kup teraz" nie dotyczy tu aukcji gdzie licytujesz pojazd bez podanej ceny minimalne, wtedy jak wylicytujesz sprawa jest wiążąca i w razie czego do wygrania w każdym sądzie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Chyba mam rodzyna ? 2011/07/09 09:24 #14132

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
To polecam forum prawne - zapoznaj się, tam jest masa takich i podobnych przypadków ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport