Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: KOLEJNA GORĄCA PROŚBA O POMOC I OPINIĘ

KOLEJNA GORĄCA PROŚBA O POMOC I OPINIĘ 2011/05/01 21:49 #10913

  • strazak0984
  • strazak0984 Avatar
MAM ZAMIAR KUPIĆ PIERWSZE AUTO W SWOIM ŻYCIU, STĄD OCZYWISTYM JEST, ŻE NIE ZA BARDZO ORIENTUJĘ SIĘ W DZIEDZINIE. NAMIERZYŁEM SOBIE TAKIE COŚ: gielda.autocentrum.pl/show/?id=C18397492
PRAWDOPODOBNIE SKUSIŁO MNIE TE KILKA ŁADNYCH FOTEK. SZUKAM CZEGOŚ W DIESELU LUB GAZIE, ALE MOŻE TO WARTE JEST UWAGI.
MAM ZATEM KILKA PYTAŃ. JAK WYGLĄDAŁA BY SPRAWA OPŁAT (ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ, ŻE PŁACĘ ZA WSZYSTKO 100%), JAK WIELKIE "PRAGNIENIE" MOŻE MIEĆ OWO AUTO, DO JAKIEJ CENY MOŻNA BY SIĘ TARGOWAĆ ORAZ JAKI BYŁBY KOSZT MONTARZU INSTALACJI GAZOWEJ? TAKIE PYTANIA MI SIE NASUNĘŁY. JEŚLI KTOŚ MA INNE WAŻNE SUGESTIE TO Z GÓRY ZA NIE DZIĘKUJĘ. EWENTUALNIE PROSZĘ O JAKIEŚ NAMIARY NA POJAZDY TEJ MARKI I MODELU, NAJLEPIEJ W MAZOWIECKIEM. POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: KOLEJNA GORĄCA PROŚBA O POMOC I OPINIĘ 2011/05/03 12:44 #10952

  • kubus28
  • kubus28 Avatar
Witam !
Także teraz jestem na etapie kupna samochodu !
W tej cenie kupisz młodsze, z mniejszymi opłatami, z mniejszym spalaniem i może nawet już zagazowane < jeżeli Ci tak zależy > !!!
Też ostatnim czasem napaliłem się na silnik 1.8, i po głębszym przemyśleniu i przekalkulowaniu ubezpieczenie będziesz płacił większe niż auto jest warte !
Niema co się napalać na wyposażenie ! Auto ma już 15 lat !
I wszystko ładnie, pięknie wygląda do póki się nie zacznie psuć !
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: KOLEJNA GORĄCA PROŚBA O POMOC I OPINIĘ 2011/05/03 17:21 #10954

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
pozatym ,ze przebieg ponizej 200k i hak i maska wysunieta przed blotniki i poduszka na kierownicy ma inny odcien bo albo kiera zmieniona albo jasiek albo jedno i drugie i odliczajac koszty sprowadzenia okolo 1 tys min i marze handlarza to ile to auto kosztowalo>wejdz na autoscout 24 i zobacz czy cos znajdziesz w tej cenie.jak kupowac takie auto to z silnkime 1.8tb te zwykle 1.8 nie sa za bardzo udane i naped quatro tez nie jest tani w eksploatacji .Spalanie jakie oczekujesz w takim samochodzie?8/100 l w miescie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport