Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: AUDI A3 Rok produkcji: 2004/2009

AUDI A3 Rok produkcji: 2004/2009 2010/06/19 23:21 #43

  • BadBoyLincoln
  • BadBoyLincoln Avatar
Witam,

co sądzisz o takich przeróbkach z 2004 na 2009. Interesuje mnie to czy w ogóle warto na takie coś patrzeć. Czy w sensie technicznym wszystko będzie sprawne itp? Z wyglądu jak najbardziej wygląda to obiecująco ;) I jest tanio ;)

pozdrawiam ;)


http://allegro.pl/item1080412278_audi_a3_2_0_tdi_140km_6_biegow_nowy_model.html

Ostatnio zmieniany: 2010/06/30 13:39 przez .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUDI A3 Rok produkcji: 2004/2009 2010/06/20 15:08 #46

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Osobiście uważam, że takie przeróbki odbijają się bardzo mocno w przyszłości - masz nie wiadomo jaki model samochodu 2004 czy bardziej 2009 - jeśli to tylko kwestia blacharki to jeszcze ujdzie, ale jak to jest głębsza przeróbka to ja bym się w coś takiego nie pchał. Kiedyś oglądałem Mazde 6 przerobioną z anglika - wyglądała fajnie, ale jak ją dokładniej obejrzałem to zastanawiałem się jakiej wersji Mazdy 6 tam nie było - z każdej po trochu, środek od innej wersji, silnik od innej - kolesie stworzyli przy tej przeróbce własny model Mazdy6 - Moje pytanie jest takie - Jak takie coś naprawiać jak się sypnie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUDI A3 Rok produkcji: 2004/2009 2010/06/20 17:51 #50

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Witaj, wiesz ładnie może wyglądać ale po cholerę przerabiać ładne w miarę nowe auto ? :) Mnie jedno się nasuwa na myśl - mogła mieć DZWONA i jakiś maniak jak robił trochę przefantazjował, ale pamiętaj jest to tylko moje zdanie a mogę się mylić, ale sam miałem pomysł na taką przeróbkę gdy rozbiłem swoje autko :P

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUDI A3 Rok produkcji: 2004/2009 2010/06/20 23:07 #53

  • paweł
  • paweł Avatar
ja bym trzymał się z daleka, niektóre elementy wyglądają na nie spasowane ze sobą, zresztą zdjęcia kiepskie i nie widać dokładnie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: AUDI A3 Rok produkcji: 2004/2009 2010/08/25 14:37 #645

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Mowi sie ze dobry dzwon jest podstawą tuningu,ciekawe na ile prawdziwa oferta tablize żolte jak dobrze widze z tamtego roku czyli jest juz ponad pól roku w polsce ciekawe jak to sie stalo?czy bylo uderzone i wrocilo na lawecie czy tyle stoi u nas taki piekny i poszukiwany samochod,idealne z dobrym silnikiem malo jezdzony itd itp.Jka jestes zainteresowany zapytaj na jakiej zasadzie kupujesz auto czy spisujesz umowe z niemcem ktorego nie widziales na oczy na terenie Polski -bo to juz przestepstwo,potem ciekawe na ile bedzie ta umowa im mniej napisza tym mniej mozesz żadac rekompensaty jezeli auto bedzie po powaznych przejsciach .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport