Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
{getmodule 161}

TEMAT: Prosze o sprawdzenie VIN Audi A4 B5

Prosze o sprawdzenie VIN Audi A4 B5 2014/01/04 08:43 #54587

  • QbaD98
  • QbaD98 Avatar
Witam wszystkich, prosiłbym aby ktos podał mi jakies informacje na temat mojego auta które kupilem pewien czas temu, przez posrednika oczywiscie zostało sprowadzone z Niemiec. Poczatkowo miało byc bezwypadkowe ale z czasem okazało sie to wielkim przekretem, wpakowalem juz mase kasy w to auto i chciałbym dowiedziec sie wreszcie co kupilem. Oto i VIN : WAUZZZ8DZVA183261
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prosze o sprawdzenie VIN Audi A4 B5 2014/01/04 19:54 #54617

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
jaki obecny przebieg? wpakujesz jeszcze wiecej bo to audi
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prosze o sprawdzenie VIN Audi A4 B5 2014/01/04 20:58 #54635

  • QbaD98
  • QbaD98 Avatar
Obecnie 223tys, kupiony byl na stalowych felgach od starego mercedesa kt nie pasowały wrecz do niego lecz byly zgrabnie zamaskowane kołpakami, na drzwiach widac ze pojawia sie szpachla pod lakierem, tylnie klapa widac do slonca ze ma inny kolor i widac jeszcze pare innych rzeczy które sie nie dodają w tym aucie, i jestem ciekaw histori tego auta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prosze o sprawdzenie VIN Audi A4 B5 2014/01/05 06:59 #54644

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
i powiedz mi jak sprawdziles ten samochod przed zakupem? bo z tego co piszesz to obszedles dookola, jazda probna zauroczenie i biore. Tak jest? pewnie byly ladne alumy to sobie gosc wzial a ze mial jakies felgi to wrzucil a tamto popchal za jakies 1500zl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prosze o sprawdzenie VIN Audi A4 B5 2014/01/05 10:36 #54656

  • QbaD98
  • QbaD98 Avatar
tak było, auto sprowadzil jeden z członkow rodziny, przyjechalismy na miejsce bylo oczywiscie lekko brudne przez co inne mankamenty nie dawały tak po oczach jak po kilku myciach, pokazał nam kilka wad tego auta a ze bylo to moje pierwsze auto nie zwracalem duzej uwagi na inne rzeczy, przyznam sie bylem zielony i nie mial tez kto doradzic co i jak, auto z 97r kupione z przebiegiem 183tys bylo o ile sie nie myle, z tego co mowił "ten" członek rodziny kt to sprowadzal auto było sprawdzone na stacji diagnostycznej i wszystko było perfekcyjnie dograne za auto dalem w 2008 lub 2009 roku 15 tys. Po latach wiem ze dalem sie zrobic w c*uja a tego juz nie zmienie i dlatego chciałbym wiedziec czy wiadomo cos o tym aucie czy moje domysly sa prawdziwe.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport